Aklınızla Oynayacak İnternet Hileleri! Bu Fikirler Kimsenin Aklına Gelmez!

GSM operatörlerinden bedava internet kazanmak için çeşitli yöntemlerden bahsedilmektedir. İnternet kampanyaları ve bunların nasıl etkin bir şekilde kullanılacağı hakkında bilgi vereceğiz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Aklınızla Oynayacak İnternet Hileleri! Bu Fikirler Kimsenin Aklına Gelmez!

Aboneler, Turkcell'in ücretsiz internet programları ile 1 GB ile 10 GB arasında değişen ücretsiz internet hediyeleri kazanabilirler. Günlük ve haftalık işlemleri ile bazı uygulamaları indirenler online ihtiyaçlarını ücretsiz olarak karşılayabilmektedir. Turkcell veya Vodafone'un ücretsiz internet sayfalarını ziyaret edenler, operatörlerin müşterilerine sunduğu tüm kampanya ve uygulama alternatiflerini görebilecek. Turkcell, ücretsiz internet erişimi karşılığında tüm abonelerine aşağıdaki uygulamaları sunmaktadır:

  • Yaani arama motoru,
  • Dijital operatörüm,
  • Dergilik,
  • Sürpriz nokta,
  • BİP,
  • Yükle kazan,
  • Emocan

Bunlar, müşterilerine sunulan Turkcell uygulamalarından sadece birkaçı. Telefonlarına uygulama yükleyen kişiler, her bir uygulama üzerinden bağımsız olarak ücretsiz internet kazanabilecekler. Abone olduğunuz andan yıl sonuna kadar uygulamayı kullanarak çeşitli oranlarda internet kazanabilirsiniz. BİP İnternet erişimi için başvuru tamamen ücretsizdir. Turkcell, abonelerine daha iyi hizmet verebilmek için çeşitli uygulamalar üretmektedir. Turkcell etiketi altında bu programların ücretsiz internet olanakları arasında neler olduğunu keşfedebilirsiniz.

BİP ile bedava internet

BİP uygulamasını kullanarak iki arkadaşınızı aradığınızda, hattınıza hemen 2 GB ücretsiz internet atanır. Kişilerinizde kayıtlı en az 10 arkadaşınız varken uygulamayı kullanarak mesaj attığınızda 10 GB internet alırsınız. Avantajlı Uygulamalar Tüm mobil cihaz kullanıcıları, Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom ücretsiz internet sayfalarında ücretsiz internet kazanmak için faydalı uygulamaları görebilir. Turkcell müşterileri çeşitli ücretsiz internet uygulamalarına erişim sağlar. En avantajlı uygulamalardan biri olan BİP için Turkcell numarası ile giriş yapmanız yeterlidir. Kullanıcılar bu uygulamayı kullanarak 15 GB'a kadar ücretsiz internet ve 3 ay ücretsiz TV kazanabilirler. Başvuru Geçerlilik Süresi Turkcell ve Bimcell'den ücretsiz internet uygulamaları yıl sonuna kadar geçerlidir. Turkcell aboneleri, uygulamaya olan ilgi ve talebe göre yeni yılda da çeşitli internet olanaklarıyla uygulamalarına devam edebilirler. Uygulamaya bağlı olarak geçerlilik süresi farklılık gösterebilir. Giriş yaptığınızda, tüm kampanya ve uygulamalarla ilgili tüm bilgileri görebilecek ve gerekli kontrolleri yapabileceksiniz.

Keşfet