Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisinden İlk Tanıtım Geldi! İzleyiciler Şaştı Kaldı

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin ilk tanıtım videosu ekranlara geldi. İrem Helvacıoğlu’nun başrolde yer aldığı dizinin çekimleri devam ediyor. Annenin Sırrıdır Çocuk TV8 ekranlarında yürek burkan bir hikaye ile geliyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisinden İlk Tanıtım Geldi! İzleyiciler Şaştı Kaldı

TV8 de yayınlanması beklenen Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin çekimleri kısa süre önce başladı. Dizinin tanıtım videosu da kısa süre önce yayınlandı. İrem Helvacıoğlu yine ağır bir dram dizisi ile ekranlara geri dönecek. Sen anlat Karadeniz'de olduğu gibi yine son derece yürek burkan bir hikaye ile karşı karşıya kalacağız.

13968596-700x400.webp

Annenin Sırrıdır Çocuklar dizisi çekimleri devam ediyor

Dizinin başrollerinde İrem Helvacıoğlu ile birlikte Engin Öztürk yer alıyor. Dizinin diğer dikkat çeken oyuncularından bir tanesi Selin Yeninci yer almış olduğu dizilerde her zaman dikkat çeken güzel oyuncu daha önce de Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol almıştı. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin çekimleri 2-3 hafta önce başladı. Dizinin konusu ise son derece ağır, çocuk kaçırma üzerine yaşına hikayede 2 kadının arasında bir sır olduğu ve bu sırrının çözülmesi üzerine kurgulanmış bir senaryo var.

İrem Helvacıoğlu ve Selin Yeninci aynı dönemde hamile kalmıştır her iki isimde geçmişlerini saklamaktadır. İki anne adayı da anneliğin kadınlara verilen en önemli değerlerinden bir tanesi olduğunu anlar. Annenin Sırrıdır Çocuk TV8 ekranlarında yayınlanacak.

annenin-sirridir-cocuk-6580.jpg

Dizinin senaryosu ve konusu son derece ilgi çekici olduğundan dolayı dizinin senaryosunu kimlerin yazdığı da merak ediliyor. Dizinin senaryosunu Makbule Kosif ve Gülsev Karagöz yazdı. Dizinin yönetmen koltuğunda ise daha önce Aşk Laftan Anlamaz dizisinde görmüş olduğumuz Müge Uğurlu oturuyor. Son derece hüzünlü bir hikaye ile ekrana gelmeye hazırlanan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin tanıtımında son derece önemli bilgiler de yer aldı.

Dizinin önemli oyuncularından olan Selin Yeninci İrem Helvacıoğlu'nun yeni doğmuş olan bebeğini kaçırıyor ve sonrasında bir takım olaylar gerçekleşiyor. Tanıtım videosundan anlaşılanlar sadece bu. Dizi TV8 ekranlarında yayınlanacak olsa da ne zaman ekrana gelecek net değil. Dizinin çekimlerine aktif olarak devam ettiğini ve TV8 ekranlarında kısa süre içerisinde yayınlanacağını söylemekte yarar var.

Keşfet