Arçelik Robot Süpürge Fiyatları İndirimde! Yetişen Alıyor!

Robot süpürgeler artık bir ihtiyaç halinden çıkıp resmen bir zorunluluk halini aldı. Pratik kullanımı ve büyük faydası nedeniyle özellikle son aylarda milyonlarca kişi satın aldı ve almaya da devam ediyor. Arçelik, bu sektörde yer edinmek ve bireylerin Arçelik robot süpürgelere sahip olabilmesi için büyük bir hamle başlattı…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Arçelik Robot Süpürge Fiyatları İndirimde! Yetişen Alıyor!

Robot süpürgeler fazlasıyla dikkat çekiyor

Dünya çapında milyonlarca insanın satın alması pek bir değer ifade etmese de robot süpürgelerin faydaları inkar edilmemeli. Bir gün işten eve gelip evinizin sizin için bir robot tarafından temizlenmesini hayal edebiliyor musunuz? Bu dikkate değer bir olay değil mi? İnsanlar artık robotu bir mucize olarak değil, her evde bulunması gereken bir zorunluluk olarak görüyor. Belki de haklılar, çünkü robot süpürgeler o kadar kısa sürede kendilerine alıştırıyor ki, gerçekten onlardan kopamayacak gibi hissediyorsunuz. Eviniz için bir robot süpürge almak istiyorsanız gerçekten doğru bir haber kaynağına geldiniz. Arçelik robot süpürgelerde fazlasıyla indirim yaptığı için görenlerin şok olmaması içten bile değil.

Arçelik Robot Süpürge özellikleri

Arçelik robot süpürge, diğer süpürgelerden daha farklı olarak büyük ölçüde fazlasıyla sessiz çalışan bir yapıya sahip. Alt katlara çok ses veren daireler için ideal olan halı ve laminat parke modları da bulunmaktadır. Bu iki mod sayesinde her iki kısımda da sessiz çalışan Arçelik robot süpürge bununla birlikte çok güçlü bir motor emiş gücüne de sahiptir. Etrafındaki yaklaşık 20 sensör ile her tarafı detaylı bir şekilde tarayarak temizler. Wi-Fi üzerinden kontrol edilebilen Arçelik robot süpürge, lazer mesafe sensörü ve çift haritalama teknolojisi sayesinde her zaman sağlıklı, hızlı ve kaliteli temizlik sağlar.

Arçelik Robot Süpürge fiyatı

Arçelik robot süpürgelerin şu an sadece iki modeli bulunuyor. Bunlar Impreium ve RS 9034 modelleri, RS 9034 modeli için fiyat 6 bin 599 TL, Imperium modeli için ise 3 bin 599 TL. Ayrıca Imperium indirimde olan model. Bununla birlikte solo fırın alırken robot süpürge fiyatı da 300 TL düşüyor.

Keşfet