Aşk Mantık İntikam Bitiyor Fakat Aynı Yapımcıdan Bir Proje Daha Geliyor!

Fox Tv'de ekrana gelen romantik komedi dizisi Aşk Mantık İntikam testi başarı ile geçti. Geçen yıl yaz aylarında yayınlanan proje, kış dönemi dizleri karşısında reytingleri düşmesine rağmen iyi bir direnç gösterdi. Merak edilen tüm detayları en ince ayrıntısına kadar haberimizde bulabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Aşk Mantık İntikam Bitiyor Fakat Aynı Yapımcıdan Bir Proje Daha Geliyor!

Aynı yapım şirketinden farklı bir proje geliyor

Burcu Özberk ve İlhan Şen’in başrolünde olduğu diziden iki önemli oyuncu olan Burak Yörük ve Melisa Döngel’in diziden ayrılışına rağmen, hikayeye birçok oyuncunun önemli katkıları oldu. Anıl Altan yıllar sonra bu diziyle ekranlara geri dönmüştü. Cem Belevi ise özellikle son dönemlerde dikkat çeken bir performans sergiliyor. Aşk Mantık İntikam dizisi 39. bölümün ardından final yapmaya hazırlanırken, fazlasıyla takipçisi olan dizinin üç bölüm daha uzatılması kararı sevindirici bir olay oldu. Cihan Ünal'ın kızı Yağmur Ünal'ın yönettiği yapım şirketi No Dokuz, gündemine Şahin Altuğ’un yazıp yöneteceği bir proje ekledi.

askmantikintikam-28bolumyka-750x375-c.jpg

Yeni dizi de Fox TV’de yayınlanacak

Yeni dizi Aşk Mantık İntikam gibi bir romantik komedi yapımı mı yoksa bir drama projesi mi olacak? Daha önce Seni Çok Bekledim ve Zalim İstanbul dizisinin yönetmenliğini yapmış olan Şahin Altuğ, aynı zamanda Kayıtdışı dizisinin hikayesini yazmıştı. Yağmur Ünal’ın yönettiği firma ilk olarak Star TV için Dolunay projesini hazırlamıştı. Can Yaman ve Özge Gürel’i buluşturan romantik komedi dizisi bir döneme damga vurmakla kalmadı, ayrıca yurt dışında da fazlasıyla ilgi görmüştü. Önceki sezonda No Dokuz firması Fox TV için Baraj dizisini de hazırlamıştı. Aşk Mantık İntikam ile aynı şekilde geliştirilmekte olan yeni dizi ise yine Fox TV'de yayınlanacak.

askmantikintikam-33yka-750x375-c-001.jpg

Aşk Mantık İntikam dizisi konusu nedir?

Yapımcılığını No Dokuz Productions'ın üstlendiği Türk drama ve romantik komedi dizisi Aşk Mantk İntikam'ın ilk bölümü bilindiği üzere 18 Haziran 2021'de yayınlanmıştı. Garson olan Esra, artık sıkıntılı hayatını geride bırakmak istemektedir. Bunun üzerine evlenmek için mühendis olan Ozan'ı seçer. Esra daha sonrasında evliliğindeki maddi ve manevi sorunlar nedeniyle Ozan'dan ayrılır. Boşandıktan kısa bir süre sonra Ozan bir yazılım şirketi kurarak zengin olur. Leyla, Ozan'ın şirketinde çalışmaya başlayınca ise bu ikilinin tekrar yolları kesişir.

Keşfet