Aşk Mantık İntikam Dizisinde Beklenmeyen Ayrılık Kararı! Dizinin Sevenleri Çok Şaşıracak!

Cuma akşamları yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisi son bölümüyle hayranlarının ilgisini çekti. Gerginliğin bir nebze de olsa hafiflediği ve eğlenceli anların yaşandığı son bölümler, izleyicileri ekrana çekmeye devam ediyor. Merak ettiğiniz detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Aşk Mantık İntikam Dizisinde Beklenmeyen Ayrılık Kararı! Dizinin Sevenleri Çok Şaşıracak!

Burcu Özberk ve İlhan Şen uyumlarını korurken, Cem Belevi'nin Efe karakteri olarak hikayeye dahil olması diziye büyük bir renk kattı. Aşk Mantık İntikam'ın 39. bölümü ile Mart ayında ekranlara veda etmesi beklenirken, dizinin reytinglerinin ortalamanın altına düştüğünü de zaten açıklamışlardı. Kullanıcılar 25 Şubat Cuma akşamı ekrana gelecek olan 34. bölümde merak uyandıran anlar izleyecek.

Esra’nın kararını gören şok olacak

Dizinin tüm sevenleri, Burcu Özberk'in başarılı bir şekilde canlandırdığı Esra karakterinin son kararına şaşıracak. Ozan, Esra'nın kendisi için düzenlediği sürpriz doğum günü partisini yanlış yorumlamış ve Esra'yı çok üzmüştür. Esra bu olaydan sonra evden çıkar ve mahalleye döner. Ailesine gerçeği söyler. Atlas uğruna evlenirler ama Esra artık bunu daha fazla kaldıramaz. Ozan hatasını anlar ve değişeceğini söyleyerek durumu düzeltmeye çalışır, ancak Esra şüphecidir. Ozan, Esra'ya değişebileceğini göstermekte kararlıdır. Musa'nın yardımıyla öfkesini yenmek ve hatalarını tekrar etmekten kaçınmak için ilgi çekici bir yöntem keşfeder.

Aşk Mantık İntikam dizisinin konusu nedir?

O gün gördüğü bir gazete haberiyle Esra'nın hayatı alt üst olur. Bir yıl önce ayrıldığı eski kocası, milyonlarca dolarlık bir iş yürütüyordur. Ayrıca oldukça çekici ve karizmatik görünüyordur. Ozan ve Esra, boşandıktan bir yıl sonra yolları yeniden buluştuğunda hala birbirlerine öfkelidir. Esra, zedelenen gururunu geri kazanmak için Ozan'ı kendisine yeniden aşık etmeye karar verir.

Son bölümde ne olmuştu?

Rüya ve Barış, Esra'yı kaçırmıştır. Olup bitenlerden habersiz Rüya'nın evine gelen Ozan, Esra'ya bir şey olduğunu anlar ve Nilgün'ü konuşmaya zorlar. Ozan, Nilgün ile Esra’nın kaçırıldığı yere gider fakat etkisiz hale getirilir. Esra ve Ozan, bağlı kaldıkları süre boyunca, geçmişleriyle yüzleşmek zorunda kalacaklardır. Rüya ve Barış, ikilinin canı karşılığında fidye talep eder. Durumu öğrenen Menekşe, Yalçın ve Zümrüt, çocuklarını kurtarmaya giderler.

Keşfet