ATV’nin Sevilen Dizisi Kuruluş Osman’ın 88. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

ATV ekranlarında üç sezondur yayınlanan Kuruluş Osman’ın her bölümü yüksek reyting oranları olmayı başarıyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
ATV’nin Sevilen Dizisi Kuruluş Osman’ın 88. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

20 Kasım 2019 yılında ilk bölümü yayınlanan dizinin 88. Bölüm fragmanı izleyiciler tarafından merak ediliyor. 87. Bölüm ile insanların beğenisini toplayan dizinin yeni bölümü merak konusu haline geldi. Dizinin yeni bölümüyle ilgili bilgiler burada okunabilir.

Kuruluş Osman 88. Bölüm Fragmanında Ne Anlatılıyor?

Kuruluş Osman 88. Bölüm fragmanı son bölümün yayınlanması ile birlikte merak edilmeye başlandı. 87. Bölümde dizi de çok farklı olaylar yaşandı. Oğuz’un ışığı olarak kabul edilen Şeyh Edebalı büyük bir şeytan üçgenin arasında kalıyor ve Usta’nın ölüm defterine giriyor.

Gündüz Bey son bölümde, Mari’yi öldürmek ile suçlanıyor. Bunun Carnelia’nın kumpası olduğunu biliyor ve bunu ispatlamak zorunda olması onu zor duruma sokuyor.

Yeni bölümle birlikte en çok merak edilen konu İnegöl’ün fethedilip edilmeyeceği oluyor. Osman Bey, hali hazırda İnhisarı alabilmek için özel olarak çalışmalarını devam ettirdiği biliniyor. Buranın alınması demek İnegöl’ün fethi için önlerinde hiçbir engel kalmaması anlamına geliyor. Bu esnada karanlıklar içerisinde ki şeytanı bulmak Osman Bey için en önemli konulardan birisi haline gelmiştir.

Kuruluş Osman Dizisi Nerede Çekiliyor?

ATV ekranlarında üç sezondur yayınlanan Kuruluş Osman dizisi aldığı yüksek reyting oranları ile dikkat çekiyor. Osmanlı’nın kuruluş döneminin anlatıldığı dizi üçüncü sezonuyla yayın hayatına devam ediyor. Dizi hakkında en çok merak edilen konularında başında dizinin nerede çekildiği geliyor.

Kuruluş Osman dizisi her Çarşamba ekranlara geliyor. İstanbul’ın Beykoz ilçesine bağlı Riva’da bölümleri çekilen dizi de başrollerde Burak Özçivit, Osman Bey rolüyle devam ediyor. Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olan dizi her bölüm yüksek bir heyecan oluşturmayı izleyicilerde barındırıyor.

Bu sezon ağırlıklı olarak İnegöl zaferinin konu alındığı dizide düşmanla yaşanan yakın temaslar, entrikalar, drama ve farklı hikayeler ekranlara sunuluyor.

Keşfet