Baba Dizisi Geliyor! Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’lı Dizinin Kadrosu ve Yayın Tarihi

Show TV ekranlarında çok yakında ilgi çekici ve merak uyandıran bir yapım geliyor. Baş rollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş gibi iki çok beğenilen oyuncunun yer aldığı dizinin ne zaman yayınlanacağı, konusu ve oyuncu kadrosu hakkında ki bilgileri haberin devamında okuyabilirsiniz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Baba Dizisi Geliyor! Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’lı Dizinin Kadrosu ve Yayın Tarihi

Dizinin yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak otururken, dizide birçok genç ve usta ismin aynı anda oynaması bekleniyor. Bu da birçok izleyicinin şimdiden beklentisin yükselmesine neden oluyor. Dizinin senaristliğini Ekin Atalar ve Gökhan Horzum yapıyor. Dizinin ne başlayacağı, konusu ve oyuncularıysa en çok merak edilen noktalar olarak karşımıza çıkıyor.

Baba Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Baba isimli dizi de birçok deneyimli ve genç oyuncunun bir arada olması bekleniyor. Tolga Sarıtaş ve Haluk Bilginer gibi iki dev oyuncunun yanında birçok genç ve önemli ismin de olması bekleniyor.

baba-dizisi-baslamadan-sahlandi-ozge-yagiz-oyle-bir-paylasim-yapti-ki-tum-gozleri-uzerine-cevirdi-7633-2.jpg

Bu oyuncular arasında Damlasu İkizoğlu, Beril Pozam, Özge Özacar, Cem Uslu, Tuğçe Bayat, Taner Rumeli ve Nihan Okutucu gibi isimler yer alıyor. Bir babanın ve çocukları arasında ki büyük çatışmayı konu alacak olan yapımın Show TV’de 15 Şubat ekranlarında yayınlanması bekleniyor. Büyük bir prodüksiyon ile karşımıza gelecek dizinin konusunun drama üzerine olacağı da biliniyor.

Baba Dizisinin Konusu Nedir?

Baba isimli dizisi oyuncuları ile aynı zamanda ilginç hikayesi ile dikkat çekiyor. Emin Saruhanlı ve ailesinin başından geçen ilginç olaylar, çatışmalar ve gelişmeler konu alınıyor.

Ailenin küçük oğlu çok uzun bir süre sonra bayramda eve geliyor. Babası Emin ile küçük oğul Kadir arasında ki tartışmalar tekrar alevleniyor. Bunun sebebi olarak yaşanan bir uçak kazasının bir nedeni olduğu biliniyor. Bu gelişmeler ailenin birçok zorluğa göğüs gereceği bir geleceğin başlangıcı olarak kabul ediliyor. Bu aynı zamanda Emin ve ailesinin çok zor sınavlar ile yüz yüze geleceği anlamını da taşıyor.

Sizde doğru adımı atarak isterseniz bu özel diziyi izledikten sonra yorumlarınızı buraya bırakabilirsiniz.

Keşfet