Bahamalar'da lüks bir tatil köyünde üç Amerikalı ölü bulundu

Başbakan vekili Chester Cooper, Bahamalar'daki lüks bir tatil beldesinde kalan üç Amerikalı yolcunun ölü bulunduğunu söyledi.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Bahamalar'da lüks bir tatil köyünde üç Amerikalı ölü bulundu

Cooper Cuma günü yaptığı açıklamada, "Bugün, iki erkek ve bir kadın olmak üzere üç Amerikalı ziyaretçinin Exuma'daki bir tatil beldesinde ölümü hakkında üzüntüyle bilgilendirildim." Dedi.

Cooper, başka bir Amerikalı kadının Prenses Margaret Hastanesi'ne kaldırıldığını ve "kötü oyundan şüphelenilmediğini" söyledi.

Kraliyet Bahamalar Polis Gücü'nden yapılan açıklamada, yalnızca yetişkinlere özel Sandals Emerald Bay tatil beldesinin personeli, Cuma günü sabah saat 9 sularında villalarından birinde bir adamın tepkisiz cesedini bulduğunu ve polisi aradığını söyledi.
İLGİLİ Havana otelinde patlama en az 22 kişinin ölümüne neden oldu

Memurlar müdahale etmek için yola çıkarken, başka bir villada bir erkek ve bir kadın olmak üzere iki ilave cesedin tepkisiz bulunduğu bildirildi.

Memurlar, adamı yatak odasının zeminindeki ilk villada buldu ve yapılan muayenede travma izi bulunmadığını söyledi.

İkinci villada, memurlar, bir banyoda kasılma belirtileri gösteren bir adamı "duvara yığılmış" olarak bulurken, yine kasılma belirtileri gösteren bir kadın, bir yatak odasındaki bir yatakta bulundu.
İLGİLİ Boston'daki eski Edison Elektrik Santrali'nde podyumun çökmesi sonucu üç işçi yaralandı

Polis, çiftin cesetleri bulunmadan önceki gece hastalıktan şikayet ettiğini ve yerel bir tıbbi tesiste tedavi gördüğünü söyledi. Vücutlarının hiçbiri travma belirtisi göstermedi.

Kendisini "nihai romantik kaçamak" olarak nitelendiren Sandals Emerald Bay'deki yönetim, tesisin protokolleri izlediğini ve "acil tıp uzmanlarını ve ilgili yerel makamları derhal uyardığını" söyledi.

Tesis, "Bu zor zamanda hem soruşturmayı hem de konukların ailelerini mümkün olan her şekilde desteklemek için aktif olarak çalışıyoruz." Dedi.

Keşfet