Bugün 12 milyon emekliye ek ödeme başladı

Emeklilerin maaş hesabına 1.750 TL yatırılıyor

Yayınlanma:
Güncelleme:
Bugün 12 milyon emekliye ek ödeme başladı

Denizbank tarafından emeklilerin tamamını ilgilendiren bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda maaşını bankaya taşıyan ve 3 yıl maaş alma sözü veren emeklilere bir adet otomatik ödeme talimatı vermeleri doğrultusunda 1.750 TL verileceği belirtildi. Banka tarafından yapılan duyuruda “Emekli maaşını DenizBank’tan 3 yıl süre ile alma sözü veren emeklilerimiz 1.750 TL’ye varan nakit promosyon kazanıyor.” ifadelerine yer verildi.

1.750 TL ÖDEME YAPILACAK

Banka tarafından yapılan duyuruda Promosyon ödemesi emekli maaş tutarı dikkate alınarak yapılacağı belirtilerek Aylık 1.500 TL altında maaş alanlara 675 TL, Aylık 1.500 TL ile 2.500 TL arasında maaş alanlara 850 TL, 2.500 TL ve üzeri maaş alanlara 1.000 TL 1 otomatik ödeme talimatına ek 750 TL promosyon ödemesi yapılacağı ifade edildi.

BAŞVURU DETAYLARI

Ek ödeme başvurusuna ilişkin yapılan duyuruda ise “Emekli maaşınızı şubelerimize gelmenize gerek kalmadan Mobil Bankacılık uygulamamızdan veya e-devlet üzerinden bankamıza aktarabilir, 1,750 TL’ye varan promosyon fırsatından faydalanmak için 0850 222 0 800 iletişim merkezimizi arayıp maaşınızı 3 yıl süre ile bankamızdan alma sözü vererek ve 1 otomatik fatura talimatı vererek promosyon kampanyasına dahil olabilirsiniz.” ifadelerine yer verildi.

Söz konusu kampanyanın 31 Aralık’ta sona ereceği belirtildi ve promosyon bedelinin peşin olarak yansıtılacağı aktarıldı.

KAMPANYA AYRINTILARI

Ayrıntılara ilişkin yapılan duyurunun devamında şöyle denildi:

Promosyon bedeli peşin olarak hesabınıza yatırılacaktır.

Fatura talimatının 3 yıl taahhüt süresinde iptal edilmesi veya 3 ay üstü üste otomatik ödenmemesi durumda kıstalyevme hesabı yapılarak kalan süre promosyon ceza tutarı hesabınıza borç olarak yansıtılacaktır.

Kampanya 31.12.2022 tarihine kadar geçerlidir. DenizBank kampanya dönemini ve kurallarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.

Bankamızdan birden fazla emekli maaş alan emeklilerimize, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanacaktır.

18 yaş altında emekli maaşı alan müşterilerimiz;

Anne veya babasının velayetinde bulunmayanlara promosyon ödenecektir.

Anne veya babasının velayeti altında bulunanlara ise kendi gelir/aylık tutarı ile Banka aracılığıyla gelir/aylık alan anne veya babasının gelir/aylıkları tutarı toplamını esas alarak velisine promosyon ödemesi yapılacaktır.

Detaylı bilgi 0850 222 0 800 iletişim merkezi ve tüm şubelerimizde.

Keşfet