Cambridge Düşesi’nin Yeni 40. Doğum Günü Fotoğrafları

Pazar günü kraliyet ailesi, 40. doğum gününü kutlayan Cambridge Catherine Düşesi’nin (Kate Middleton) üç yeni resmi portresini yayınladı.

İtalyan moda fotoğrafçısı Pavlo Rovarsi’nin çektiği fotoğraflar, Kasım ayında Londra’daki Q Garden’da çekildi. Geleceğin kraliçesi konseri, 2011 gelinliğini de tasarlayan İngiliz moda evi Alexander McQueen’in beğenisine göre dikilmiş elbiseler giyiyor.

İçinde belirtildiği gibi BBCGate’in ev sahipliği yaptığı Ulusal Portre Galerisi’ne kalıcı olarak yerleştirilmeden önce, üç portre de önce Birleşik Krallık’taki yerlerde “özel anlam” ile Düşes’e sergilenecek. Düşesin doğduğu ve çocukluğunu geçirdiği Berkshire’da bir resim asılı. Diğeri, Kate ve William’ın üniversiteye devam ederken ilk tanıştığı İskoçya’daki St Andrews’e gidecekti. Üçüncü kraliyet çifti, evlendikten hemen sonra yaşayacakları İngilizce’ye taşınacak.

Paris merkezli gezici söyledi defans oyuncusu Kate ile çalışmak “gerçek bir onur anı” ve “saf bir neşe anı”dır.

“Ruhunun güzelliğini yansıtan parlayan gözleri ve kalbinin cömertliğini gösteren gülümsemesi ile sıcaklığı ve samimi karşılamasından etkilendim.

“Benim için derin ve zengin bir deneyimdi, unutulmaz bir andı. Harika bir insanla tanıştım, pozitif enerjisiyle, tüm dünyaya umut verebilen bir insanla.

diğer dört Portreler Zaten Roversey’nin Ulusal Portre Galerisi’nde sergileniyor.

Görüntüler – iki monokrom ve bir renk – Kate’i gündelik ve resmi pozlarda gösterir. Kraliçe Düşes’e bir çift ödünç verdi Elmas küpeler Renkli portre için; Diğerleri arasında kayınvalidesi Prenses Diana’nın küpelerini takıyor.

A Cıvıldamak Pazar günü, Kate fotoğrafçıya ve Ulusal Portre Galerisi’ne teşekkür etti ve doğum gününü tebrik etti. Düşes, 9 Ocak 1982’de doğdu.

READ  Federal bir yargıç, Savunma Bakanlığı'nın donanma güçlerini aşılamayı reddettiği için cezalandırmasını yasakladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir