CUMHURBAŞKANI DUYURDU: Son Dakika Olarak Nakit İsteyenlere 7400 TL Ödeme Verilmekte

CUMHURBAŞKANI DUYURDU: Son Dakika Olarak Nakit İsteyenlere 7400 TL Ödeme Verilmekte. Bankadan yapılan açıklama ile birlikte devlet destekli kredi alınacak!

Yayınlanma:
Güncelleme:
CUMHURBAŞKANI DUYURDU: Son Dakika Olarak Nakit İsteyenlere 7400 TL Ödeme Verilmekte

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurusu yapılan ve emekli, çalışan kişilere kamu bankaları tarafından verilecek 7400 TL ödemeler için başvurular başlıyor. Devlet destekli olarak verilecek bu kredilerde Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank destek verecek. Para ihtiyacınızın olması durumunda acil nakit kredisi kullanacaksanız 7400 TL'Ye kadar ödeme alabileceksiniz. 7400 TL'ye kadar alınacak olan bu kredi ödemelerinde başvurularını yapacak olan kişilere, hızlı ve anında ihtiyaç kredisi kullanabilecektir.

Ziraat Bankası

Devlet bankası olan ve kişilerin en çok tercih ettiği bankaların başında gelen Ziraat Bankası, nakit ihtiyacı olması durumunda vatandaşlara hemen onay vereceğini açıkladı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda kredi alacak kişiler, 36 ay vadeye kadar istedikleri limitlerde bu bankadan düşük faizli kredi alabilecektir. ziraat bankası şubelerine giderek veya bankanın internet sitesine girerek başvuru yapabilirsiniz.

cumhurbaskani12.jpg

Halkbank

Halkbank üzerinden başvuru yapacak olan kişinin sigortalı olarak çalışıyor olması gerekmektedir. Sigortalı olarak çalışan kişilere, banka 3 ay ertelemeli kredi verirken, bu kişilerin son iş yerlerinde en az 6 aydır sigortalı olarak çalışıyor olmasını istemektedir. Kredi alacak kişilere, banka hızlı bir şekilde onay vermektedir.

Vakıfbank

Vakıfbank üzerinden maaşın 15 katına kadar devlet destekli kredi alabilirsiniz. Vakıfbank üzerinden başvuru yapacak olan kişiler, uygun faizlerle bu bankadan da kredi alabilir. Daha önce kredi aldıysanız ve kredi onayı almak istiyorsanız Vakıfbank mobil uygulamasını kullanabilir ve bu şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Keşfet