Disney Plus Bomba Gibi Gelmeye Hazırlanıyor! Anlaştıkları Son Ünlü İsim Kim?

Türkiye'nin en sevilen isimleriyle peş peşe imza atan Disney Plus, Türk seyircisinin karşısına resmen bomba gibi çıkmak için yeni fırsatlar aramaya devam ediyor. Bu yaz Türkiye'de yayına başlaması beklenen dijital kanal, kadrosuna sağlam bir isim daha ekledi. Tüm merak ettiklerinizi haberimizde bulabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Disney Plus Bomba Gibi Gelmeye Hazırlanıyor! Anlaştıkları Son Ünlü İsim Kim?

Disney Plus sevilen oyuncu ile anlaştı

Önce, Engin Akyürek ve Cem Helvacıoğlu ile anlaşan Disney Plus, Aras Bulut İynemli, Can Yaman, Hande Erçel, Demet Özdemir gibi çok iddialı isimlerle devam etti ve çok sevilen bir isimle bir anlaşmaya daha imza attı. Platformun transfer ettiği son isim ise Cansu Dere oldu. Halen rol aldığı Kanal D dizisi Sadakatsiz yakında final yapacak olan Cansu Dere, Disney Plus için bir sonraki projesinin çekimlerine başlayacak. Cansu Dere'nin Disney Plus ile ilişkisi bir süredir tartışılıyor ancak resmi bir anlaşmaya varılamadı. Başarılı oyuncunun adı, bir süredir platformda çekilecek olan Siyaha Bulaşan Kadınlar dizisiyle anılıyordu. Med Yapım, yazar Büşra Cebe'nin ilk kez 2021 yılında yayınlanan aynı adlı romanından uyarlanacak olan dizinin çekimlerini yapmayı planlıyor.

ac9ac4c0be8d8f8d9e211acd4c017035323834be.jpg

Şimdiye kadar 15 ünlü isim ile anlaşıldı

Siyah Bulaşmış Kadınlar dizisi altı kadın başrol oyuncusu arıyor. Disney Plus dizisi için düşünülen oyuncular arasında Cansu Dere, Beren Saat ve Tuba Büyüküstün vardı. Fakat bu üç ismi bir araya getirmenin oldukça zor olduğu belirtiliyor. Dizide Canan, Süveyda, Derya, Seyhan, Nehir, Ayfer ve Serpil adlı karakterlerin hikayeleri fazlasıyla güçlü olacak. Disney Plus şimdiye kadar 15 ünlüyle el sıkıştı. Halit Ergenç, Şahan Gökbakar, Aras Bulut İynemli, Engin Akyürek, Kenan İmirzalıoğlu, Pınar Deniz, Hande Erçel, Demet Özdemir gibi başarılı ünlüler bu isimler arasında yer alıyor. Platformun Haziran ayı başında hayata geçmesi planlanıyor ve bu bomba anlaşmalar devam edecek gibi görünüyor.

disney-plus-turkiye-ne-zaman-acilacak-hangi-diziler-var-disney-plus-ne-kadar-1641298357.webp

Disney Plus nedir?

Disney Plus, The Walt Disney Company'nin bir bölümü olan Walt Disney Direct-to-Consumer & International tarafından işletiliyor olan “over-the-top” katılımlı ve elbette talebe dayalı Amerikan video servisidir.

Keşfet