Ekranların Yeni Göz Bebeği Dengeleri Sarsmaya Devam Ediyor! “Üç Kız Kardeş” Reytingleri Alt Üst Etti

Ekranların yeni dizisi olan “Üç Kız Kardeş” gösterime girdiği ilk günden beri büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. İclal Aydın’ın kaleme almış olduğu romandan uyarlanan dizi reyting rekorları kırıyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ekranların Yeni Göz Bebeği Dengeleri Sarsmaya Devam Ediyor! “Üç Kız Kardeş” Reytingleri Alt Üst Etti

Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan “Üç Kız Kardeş” yeni sezonun beklenen isimleri arasındaydı. Daha gösterime girmeden bile büyük ilgi gören dizi, yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir başarı elde etti. Henüz sadece 5 bölümdür ekranlarda olan “Üç Kız Kardeş” dizisi, reytingleri alt üst ederek hızla üst sıralara tırmandı. Kendine izleyici kitlesi yaratmayı başaran dizi, uzunca bir süre zirvede kalacak gibi duruyor.

Birinciliği Kaptı!

Televizyon macerasının daha başında olan “Üç Kız Kardeş” isimli dizi, gündemde kalmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta gösterdiği başarı ile reytingleri tavan yapan dizi, bu hafta yayınlanan son bölümüyle de olay oldu. Ekranlara iddialı bir giriş yapan dizi, yaratmış olduğu tablo ile de kendisini kanıtlamış oldu. Son bölümü ile zirveye yerleşmeyi başaran dizi, AB grubunda da ikinciliğe yükseldi.

Dram türünde yayınlanan dizi, şiddet içerikli sahneleriyle pek çok kişi tarafından da eleştiri almıştı, ancak eldeki verilere göre dizi izleyici kitlesi tarafından oldukça sevildi. Sosyal medyada birçok kişi tarafından fazla dramatik olarak adlandırılan ve şiddet içermesi nedeniyle de oldukça eleştirilen dizinin reyting sonuçları dizinin tuttuğunu gösteriyor. En büyük rakibi olarak görülen “Destan” dizisini bile geride bırakmayı başaran “Üç Kız Kardeş”in yeni bölümleri de merakla bekleniyor.

Dizinin Konusu

Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün bulunduğu ve İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan “Üç Kız Kardeş” dizisi, Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor.

Kadrosunda İclal Aydın, Özgü Kaya, Reha Özcan gibi isimlerin yer aldığı dizi, üç kız kardeşin ve ailenin hikayesine odaklanıyor. Özellikle Türkan, Derya ve Dönüş karakterlerini merkeze alan hikayede ailelerinin yanında huzur içinde yaşayan kız kardeşlerin hayatı, Türkan’ın evliliği ile değişir. Huzurlu ve mutlu bir hayat süren aileyi zor ve acılı günler beklemektedir.

Keşfet