Emekliye müjdeli haber: 2000 TL ödeme ay sonuna kadar hesaplarda olacak!

Emekliye müjdeli haber: 2000 TL ödeme ay sonuna kadar hesaplarda olacak! Emekli olan kişilere haber bankadan geldi! İşte nakit kampanyası!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Emekliye müjdeli haber: 2000 TL ödeme ay sonuna kadar hesaplarda olacak!

Emekli maaşı üzerinden 2000 TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası üzerinden işlemlerini gerçekleştirmesi gerekiyor. Emekli maaşınızı Yapı Kredi Bankasından alıyorsanız, bu bankadan hem emekli promosyonu, hem ihtiyaç kredisi, hem de isterseniz esnek hesap başvurusu yapabiliyorsunuz. Yapı Kredi Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan Emeklilere işlem yapabilmeleri için bu bankaya maaş taşımasını yapması gerekmektedir.

Emekli maaşınızı bu bankaya taşıdıktan sonra isterseniz, ihtiyaç kredisi isterseniz de tüm bankadaki olan borçlarınızı kapatacak olan borç transferi kredisi, kullanmanız mümkün olmaktadır. Mayıs ayı sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyada, detayları öğrenmek için bankanın resmi internet sitesine giriş yapabilirsiniz.

2000 tl emekli promosyonu alan vatandaşlar, eğer bu bankadan ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsa, SMS ile başvurusunu gerçekleştirebiliyor. Bireysel, yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakan ve aylık gelirinizi yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına göndermeniz durumunda başvurunuz gerçekleştirilmektedir.

Emekli Maaşını Bankadan Alanlara 2000 TL Veriliyor!

2022/03/19/yapi-kredi-1280x720.jpg

Yapı Kredi Bankası, son günlerde yaptığı kampanyalar ile dikkatleri üzerinde toplamakta ve de rağbet görmektedir. İhtiyaç kredisi kullanma ihtiyacında olan ve bunu isteyen emekli vatandaşlar, kredi imkanlarının yanında yüksek düzeyde emekli promosyonu almaya da hak kazanabilmektedir. Yapı Kredi Bankası üzerinden emekli maaş müşterisi olmak isteyen ve bu işlemleri yapan vatandaşlar, 2000 TL’ye kadar varan emekli promosyon ücretini alabilmektedir.

2000 TL’lik emekli promosyonu ücretini almak isteyen kişiler, maaşlarını 3 yıl boyunca bu banka üzerinden alma taahhüdünü vermeleri gereklidir. 2000 TL promosyonu ve daha fazlasını almak isteyenlerin ise Yapı Kredi Bankası üzerinden nakit avans başvurusunu yapabilirler. Bu ödemeler de en yakın banka şubesine giderek ya da mobil bankacılık uygulaması üzerinden alınabilmektedir.

Keşfet