Ev Hanımlarına Kredi Kampanyası Resmen Başladı: Bankadan Açıklama Geldi! 10.000 TL Limit Var

Ev Hanımlarına Kredi Kampanyası Resmen Başladı: Bankadan Açıklama Geldi! 10.000 TL Limit Var. Ev hanımı olan kişilere hemen ödemeli nakit kampanyası başladı. İşte detaylar...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ev Hanımlarına Kredi Kampanyası Resmen Başladı: Bankadan Açıklama Geldi! 10.000 TL Limit Var

Para ihtiyacı olan ev hanımları için son dakika haberi geldi. Yapı kredi bankası üzerinden başvuru yapmak isteyenlere, banka skoru uygunsa hemen onay verilecek. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda en yakın banka şubelerinden ve SMS ile onay alacağınız bu kampanyada ev hanımları olan ve sigortası olmayanlardan bazı şartlar istenmektedir. Ev hanımı olan kişiler, bankadan ihtiyaç kredisi alacak ise 10.000 TL'ye kadar başvuru yapabilir. Bu kredilerde ayrıca onay alacak olan kişilere, 3 ay ertelemeli olarak nakit imkanı sağlanmaktadır. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için başvuru yapacak olan kişiler, banka kredi puanı 1200 ve üzerinde de olması şarttır. Kısacası bankadan ev hanımı olmanız durumunda kredi kullanmak istiyorsanız, banka müşterisi olmanız, daha önce bankalardan kredi veya kart kullanmanız gerekmektedir.

10.000 TL Başvuru Nasıl Yapılır? EV Hanımlarına Kredi Başvurusu!

10.0000 TL kredi kullanacak olan ev hanımları Yapı Kredi Bankası müşterisi olması durumunda, bu bankanın müşteri hizmetlerini arayarak, kendi hesapları üzerinden mobil şifre alması gerekmektedir.

yapi-kredi-bankasi-3-dakika-icinde-sonuclandiracagi-yeni-kampanyasi-icin-ilan-verdi-son-dakika-2.jpg

Almış olduğunuz mobil şifre ile birlikte, 10.000 TL'ye kadar kredi alacak olan kişilere banka mobil uygulaması üzerinden başvuru imkanı sunacak. Cumartesi ve Pazar günleri de dahil kredi alacak kişiler, bu banka üzerinden istedikleri zaman ihtiyaç kredisi alabileceklerdir. 10.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, başvurunuzu hızlı bir şekilde uygulamadan yapın ve onay alan tutarı hesabınıza gönderin.

Yapı kredi bankası resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, banka kredi şartlarına uygun olması durumunda bankanın kredi başvuru formunu doldurarak da işlem yapabilir ve kredi kullanabilirler.

Keşfet