Garanti BBVA ve 2 Bankadan Yeni Açıklama Sızdı! Vatandaşın Sesine Kulak Verildi! 100.000 TL Ödeme Var

Bankalar üzerinden başlatılan son dakika ihtiyaç kredisi kampanyalarına bir yenisi eklendi. Son dakika kredi haberi vatandaşlar için umut oldu! Detaylar...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Garanti BBVA ve 2 Bankadan Yeni Açıklama Sızdı! Vatandaşın Sesine Kulak Verildi! 100.000 TL Ödeme Var

Bankalar üzerinden başlatılan son dakika ihtiyaç kredisi kampanyalarına bir yenisi eklendi. Garanti BBVA, Akbank ve QNB Finansbank üzerinden 100 bin TL'ye kadar artık hızlı bir şekilde sonuç alabileceksiniz. Bankalar bu kredileri, Ramazan Bayramı için vermeye başladı ve düşük faiz oranlarıyla kullandıracağını söyledi. Garanti BBVA, Akbank ve QNB Finansbank üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, sizlerde hızlı bir şekilde 24 ay vadeli ve ödeme tablosunu kendinize göre oluşturabileceğiniz ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılabilirsiniz.

Ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, nakit kullanacak olan kişiler, 24 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturup, 100000 TL ihtiyaç kredisi ve borç transferi kredisi kullanabiliyor. Bayram ihtiyaçları için bankalardan kredi kullanacak olan vatandaşlar, 3 bankanın yapmış olduğu bu kampanyada en düşük faiz oranlarından yararlanarak, işlem yapıyor.

Garanti BBVA

Garanti Bankası üzerinden işlem yapacak olan kişiler başvurularını gerçekleştirmek istiyorsa, en yakın banka şubesine giderek, 100.000 TL için kredi başvurusunda bulunabilir. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan 100.000 TL ihtiyaç kredisi duyurusu sonrasında vatandaşlar, bu kredileri kullanabilmeleri için nasıl işlem yapacaklarını araştırmaktadırlar.

garanti-bankasi-sok-eden-mujdeyi-duyurdu-kara-listeye-son.jpg

Banka üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, 100.000 TL'ye kadar hemen işlemlerinizi gerçekleştirerek nakit kredi kullanabilir ve sonucunu hemen öğrenebilirsiniz. 100 bin TL'ye kadar kullanacağınız ihtiyaç kredilerinde banka müşterisi olmanız durumunda sizlere daha özel faiz oranlarından yararlandırarak kredi kullandırılmaktadır. Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar, en yakın banka şubesine giderek başvuru yapmak istiyorlarsa banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olması gerekiyor.

Akbank ve QNB Finansbank

Akbank ve QNB Finansbank üzerinden başlatılan 100000 TL ihtiyaç kredisi de diğer bankalarda olduğu gibi en fazla 24 ay vadeye kadar verilmektedir. Başvuru yapmak isteyen kişiler isterlerse banka şubelerine giderek kimlikleriyle gidip birlikte başvurusunu gerçekleştirebilir. Başvuru yaptıktan sonra değerlendirme şube yetkisinde yapılır ve onaylanan tutar, hemen hesabınıza yatırılır. Akbank ve Finansbank üzerinden ayrıca cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da başvuru yapabiliyorsunuz.

  • Akbank, SMS kredi başvurusu için kredi yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı 44 25 numarasına gönderin.
  • QNB Finansbank üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu için ise sadece kimlik numaranızı yazarak, 50 30 numarasına göndermeniz yeterli.

Yapılacak olan bu başvurular sonrasında kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilecek ve onaylanan tutar, hemen hesaba yatacaktır. En düşük faiz oranlarıyla kullanabileceğiniz bu kredi kampanyalarına katılmak için bankaların resmi internet sitelerine girerek, detayları öğrenebilirsiniz. 100000 TL ihtiyaç kredisi kullandığınız zaman bazı bankalar sizin diğer bankadaki olan dağınık borçlarınızı da kapatarak, tek bir yerde ödeme için sizlere bu kredi içinde borç kapatma kredisi vermektedir.

Keşfet