Güney Los Angeles, LAPD’de Taco Bell çalışanı silahlı bir adam tarafından vurularak öldürüldü.

GÜNEY LOS ANGELES (KABC) – Yetkililer, Cumartesi gecesi Güney Los Angeles’taki Taco Bell’de silahlı bir kişinin açtığı ateş sonucu bir çalışanın öldüğünü söyledi.

Los Angeles Polis Departmanı sözcüsü, çekimin Century ve Avalon Boulevards’ın kesiştiği yerin yakınındaki bir fast food restoranında saat 23.00’ten hemen önce gerçekleştiğini söyledi. Müfettişlere göre, kurban açık bir tartışmanın ardından yarı otomatik tabancayla bagajdan vuruldu.

Acil servis ekipleri, aile üyeleri tarafından 41 yaşındaki Alejandro Garcia olarak tanımlanan, bilinci kapalı ve nefes alamaz durumda olan çalışanı bulmak için geldi.

Pazar günü Görgü Tanığı Haber’e konuşan akrabalar, sahte olduğuna inandıkları 20 dolarlık banknot üzerindeki anlaşmazlığın başladığını söyledi. Garcia, oğluyla birlikte bir restoranda gece vardiyasında çalışıyordu. Tartışma, oğlunun şüpheli tetikçiden gelen sahte 20 dolarlık banknotu kabul etmeyi reddetmesiyle başladı.

Garcia’nın kuzeni Nancy Garcia del Sol, “Üzüldüler, sanırım çekmeye başladılar” dedi. [Garcia] Kalbinden vuruldu ve olay yerinde… oğlunun huzurunda öldü.”

Garcia, üç çocuğuyla ayrılır. Aile üyeleri, ailesi için ekstra para kazanmak için haftada bir gece bir restoranda çalıştığını söylüyor.

Bu arada, vurulma olayıyla ilgili olarak 20 ile 25 yaşları arasındaki iki zanlı aranıyor.

Taco Bell yaptığı açıklamada, “Bunun olduğunu duyduğumuz için şok olduk ve üzüldük” dedi. “Bu zor zaman boyunca ekip üyesinin ailesine ve arkadaşlarına en derin taziyelerimizi sunuyoruz. Bu yerin sahibi ve yöneticisinin soruşturmalarında yerel makamlarla birlikte çalıştığını ve doğrudan kurbanların ailelerine ulaştığını anlıyoruz. yardım sağlamak.”

A Garcia ve ailesi için GoFundMe Sonra geliştirildi. Pazar akşamı boyunca 10.000 dolardan fazla bağış topladı.

Telif Hakkı © 2022 KABC Television, LLC. Her hakkı saklıdır.

READ  YouTube TV'de ESPN Go Dark dahil Disney Ağları - Zaman Çizelgesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir