EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın EYT’liler ile ilgili verdiği talimatın ardından flaş gelişme yaşandı. Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) görevlendirilen Prof. Dr Vedat BİLGİN ile görüşme yaptı. BİLGİN, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bu konu ile ilgili görevlendirildiği belirtiliyor.

EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme Anahaberim

Yıllardır Türkiye’nin en önemli sorunları arasında bulunan ve sayıları milyonları bulan EYT’liler (Emeklilikte yaşa takılanlar) ile ilgili en önemli adım Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından atıldı. Yıllardır bu mağduriyeti yaşayanlar adına Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yöneticileri, bu konu ile ilgili görev alan Prof. Dr. Vedat Bilgin ile birlikte önemli bir görüşme gerçekleştirdi.


Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatının ardından büyük bir umutla görüşme gerçekleştiren EYTYSDD adına Başkan Gönül Boran Özüpak ve yönetim kurulu üyeleri, BİLGİN’e mağdurların yaşadığı sorunları ve bu sorunlarla ilgili taleplerini iletti.
Sosyal medyada açıklama yapan BİLGİN, Çankaya köşkünde yapılan görüşmenin detaylarını Cumhurbaşkanı ERDOĞAN’a yönlendirdiğini belirtti.

EYT’lilerin durumu ile ilgili son gelişmeler ve EYT haberleri  ilerleyen zamanlarda haberimizin detayında yer alacak

 

 

eyt haberleri eytlilerin durumu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı
Sağlık Bakanı Doktor Fahrettin Koca’dan Açıklama: Önlemleri Gevşettik Maalesef
Sağlık Bakanı Doktor Fahrettin Koca’dan Açıklama: Önlemleri Gevşettik Maalesef