Sürekli Kavga Eden Çift Ayrılmamak İçin Kendilerini Kelepçeledi

Ukranyalı ilginç çiftin hikayesi herkesin dikkatini üzerine çekmeye devam ediyor. Sürekli olarak kavga eden çift, ayrılmamak için bibirlerini kelepçeledi. Çiftin birbirine kelepçelendiğini duyan kişiler ençok merak ettikleri durum ise çiftin nasıl tuvalete gittikleri oldu.

Sürekli Kavga Eden Çift Ayrılmamak İçin Kendilerini Kelepçeledi
Sürekli Kavga Eden Çift Ayrılmamak İçin Kendilerini Kelepçeledi Anahaberim

Herşey 28 yaşındaki Viktoria Pustovitova ile 33 yaşındaki Alexandr Kudlay’ın bibiriyle devamlı kavga etmesi bir küsüp bir barışmasıyla başladı. Devamlı olarak barışıp ayrılan çift, ayrılmamak için 14 Şubat Sevgililer Gününde radikal bir karar aldı. 14 Şubat Sevgililer Gününde birbirlerini kelepçeleyen çift o günden beridir birbirine bağlı olarak hayatını yaşamaya devam ediyor.

Sosyal medya üzerinde çok sayıda kişinin sorularını cevaplayan çift, şimdiden herkesin sempatisini kazanmış görünüyor. Güzellik uzmanı Viktoria Pustovitova, devamlı şekilde küsüp ayrılmamak için bir deney planladıkları ve bu şekilde bir deneye başvurduklarını belirtti.

İkiliden Alexandr Kudlay, internet üzeri araba satma işini yapıyor. 28 yaşındaki Güzellik uzmanı Viktoria Pustovitova ise güzellik uzmanı işinde uzman. Ukrayna’nın Harkov kentinde yaşayan çift, eskiden haftada en az iki kez ayrılıp tekrar barışırdık. Son kavgamızda Viktoria ayrılmamız gerektiğini söyleyince onu kaybetmemek için” kendimi sana  bağlarım dedim” Viktoria ise bu fikre ilk önce karşı çıkıp telefonu sevgilisinin yüzüne kapattı. Ardından ise fikir hoşuna gitti ve bu deneye katıldı.

Viktoria “ Bu deney benim için hayli ilginç ve hoş geldi. Alexandr’ı seviyorum ve onu kaybetmek istemiyorum”  dolayısıyla bu deneyde yerimi aldım” diyor.  Bir aya yakın süredir birbirleriyle kelepçeli olarak hayatlarını sürdürmeye çalışan ilginç çift, sosyal medya ınstagram hesapları üzeri herkesin sorularını cevaplıyor.

İlginç çift, halen kavgalarının olduğunu söyleyip “Eşyalarımızı alıp ayrılmamız yerine susup hayatımıza devam ediyoruz” Diyor.

Çift evlerinde misafir ettikleri Reuters muhabirine “Tuvalete gittiğimizde birinin elinin dışarıda kaldığı şekilde beklediğini” söyledi.

 

ukrayna birbirlerini kelepçeledi Alexandr Kudlay Viktoria Pustovitova
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsrail’in Yeni Başbakanı Naftali Bennett Oldu
İsrail’in Yeni Başbakanı Naftali Bennett Oldu
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı