TikTok’ta Kızını İstismar Ettiği İddia Edilen Hasan Tunçlar Gözaltına Alındı Hasan Tunçlar Kimdir?

TikTok uygulaması üzeri öz kızını taciz eden Hasan Tunçlar'ın görüntüleri adeta infial yarattı. Hasan Tunçlar Kimdir? Hasan Tunçlar nereli?

TikTok’ta Kızını İstismar Ettiği İddia Edilen Hasan Tunçlar Gözaltına Alındı Hasan Tunçlar Kimdir?
TikTok’ta Kızını İstismar Ettiği İddia Edilen Hasan Tunçlar Gözaltına Alındı Hasan Tunçlar Kimdir? Anahaberim

Sosyal medya uygulaması TikTok üzerinde kendi öz kızını istismar ettiği görüntüler ortaya çıkan . Hasan Tunçlar isimli şahıs, gelen tepkiler üzerine gözaltına alındı. Canlı yayında öz babası tarafından tacize uğrayan talihsiz kız ise devlet korumasına alındı.

Öğrenilen bilgilere göre, sosyal medya eğlence programı TikTok’ta . Hasan Tunçlar isimli şahıs canlı yayında öz kızını taciz eden görüntüleri yayınladı. Görüntülerin binlerce kişi tarafından izlenmesinin ardından sosyal medya üzerinde #HasanTunclarTutuklansın etiketi ile yetkililere çağrı yapıldı. Tepkiler üzerine ise Hasan Tunçlar “İstemeden elim oraya gitti diye böyle yapılır mı?” diyerek kendisini savunmaya çalıştı.

Yapılan şikayetlerin ardından Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) ile iletişim kurarak  söz konusu şahsı gözaltına aldırdı. Talihsiz kız ise Bakanlık tarafından korumaya alındı.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sosyal medya hesaplarında  "Sosyal medyada, kızına uygunsuz söylem ve hareketlerde bulunan kişi ile ilgili görüntülerin ortaya çıkmasının hemen ardından il müdürlüğü ekiplerimiz harekete geçmiştir. Çocuğumuz koruma altına alınmıştır. Bakanlığımız tarafından adli süreç takip edilecektir" açıklamasını yaptı.

Hasan Tunçların Görüntüleri

hasan tunçlar hasan tunçlar kimdir hasan tunçlar nereli hasan tunçlar görüntüler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsrail’in Yeni Başbakanı Naftali Bennett Oldu
İsrail’in Yeni Başbakanı Naftali Bennett Oldu
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı