Ali Sunal Koronaya Yakalandı Hastaneye Kaldırıldı Ali Sunal Kimdir?

Usta sanatçı ve Güldür Güldür adlı eğlence programının sunucusu Ali Sunal Covid-19'a yakalandı. Koronavirüs tanısı pozitif çıkan usta sanatçı Sunal'ın nefes alma problemi nedeniyle hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Ali Sunal Koronaya Yakalandı Hastaneye Kaldırıldı Ali Sunal Kimdir?
Ali Sunal Koronaya Yakalandı Hastaneye Kaldırıldı Ali Sunal Kimdir? Anahaberim

Türkiye'de Koronavirüs nedeniyle çok sayıda kişi hastanede tedavi görüyor. Koronavirüs illetine yakalananlardan biri de usta oyuncu ve Güldür Güldür adlı komedi programının sunucusu usta sanatçı Kemal Sunal'ın oğlu Ali sunal oldu. Geçtiğimiz hafta  Ezo Sunal ile birlikte koronaya yakalanan Ali Sunal'ın evde tedavi olduğu biliniyordu. Ancak nefes alma sorunu yaşayan usta oyuncu hastaneye kaldırıldı.

Haberlerde Ali Sunal'ın Kayınpederi ve Kayınvalidesinin de korona yakalandığı yer aldı. Ali Sunal'ın hamile eşi Nazlı Kurbanzade'nin ise Covid-19'a yakalanıp yakalanmadığı ise henüz bilinmiyor.

Ali Sunal Kimdir?

Ali Sunal 22 Eylül 1977’de İstanbul’da doğdu. Usta sanatçı, tiyatrocu , dizi ve sinema oyuncusu Kemal Sunal’ın oğludur. Yeditepe Üniversitesinde işletme eğitimi gördü.

Sadri Alışık Kültür Merkezi Tiyatrosu, Dormen Tiyatrosu gibi topluluklarda çalışarak oyunculuğu ve tiyatro eğitimini geliştirdi. Çok sayıda sinema ve dizi filmlerinde rol alan Ali Sunal 1999’da İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdi.

Babası Kemal Sunal’ın ünlü filmi Propaganda’da Mahmut karakterine can veren usta oyuncu ünlü dizilerden En Son Babalar Duyar’da Mustafa karakteriyle herkesin sevdiği oyunculardan oldu.

2011 yılında evlendiği Gökçe Bahadır’dan , 23 Şubat 2012’de boşandı. 2018’de ise Avukat olan Nazlı Kurbanzade ile evlendi.

Halen Güldür Güldür adlı eğlence programının sunuculuğunu yapmaktadır.

ali sunal ali sunal korona ali sunal covid-19 ali sunal hasta
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsrail’in Yeni Başbakanı Naftali Bennett Oldu
İsrail’in Yeni Başbakanı Naftali Bennett Oldu
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı