Gelin Düğünde Öldü, Damat Baldızıyla Evlendi

Hindistan’da meydana gelen olay herkesi derinden üzdü. Yas ve sevincin aynı anda olduğu düğün duyanları şok ediyor. Düğün esnasında gelinin kalp krizi geçirip ölmesi ile birlikte düğün iptal edilmedi, damat baldızıyla dünya evine girdi.

Gelin Düğünde Öldü, Damat Baldızıyla Evlendi
Gelin Düğünde Öldü, Damat Baldızıyla Evlendi Anahaberim

Hindistan’da bir düğün esnasında gelin kalp krizi geçirdi, İngiltere’nin  Daily Mail Gazetesinin verdiği bilgilere göre gelin rahatsızlanınca olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine ulaşan sağlık ekipleri kalp krizi geçiren gelini hayata döndüremedi.

Kendi düğününde kalp krizi sonucu vefat eden gelinin cenazesi bir odaya kaldırıldı. Ülkede adet gereği düğün iptal edilmeyip damat baldızıyla evlendi. Yaşadığı ağır stres sonucu hayatını kaybeden gelinin cenazesi düğün sonuna kadar bir odada saklandı.

Hindistan'ın Uttar Pradesh eyaletindeki acı veren düğünde gelinin kız kardeşi ile evlenmek zorunda kalan damat “Bu ömrümün en acı günü ve zor bir karar” ifadelerini kullandı. Acılı ailenin adına bir açıklama yapan gelinin acılı amcası “Bu karar adeta ölüm gibi acı” dedi.

Fotoğrafta hem gelinin hem de damatla evlenen baldız yer alıyor.

Gelinin kız kardeşi bir odada gelin hazırlanırken, bir odada ise gelinin cenazesi duruyor. Bu inanılmaz acı bir olay dedi. Ülkede ne olursa olsun düğünlerin iptal edilmediğinin altını çizen gelinin kız kardeşi “bu olay çok tradeji içeriyor, filmlerde bile böylesi zor olaylar yaşanır” dedi.

Kendi düğününde ölen gelinin cenazesi ise düğünden sonra yapılan cenaze töreni ile yakıldığı öğrenildi.

Damat ise baldızla evlenen damat olarak hatıralarda yer alacak.

 

baldızla evlendi hindistan baldızla evlenen damat damatla evlenen baldız
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsrail’in Yeni Başbakanı Naftali Bennett Oldu
İsrail’in Yeni Başbakanı Naftali Bennett Oldu
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı