Hadise Hamile mi? Mehmet Dinçerler ile Evlilik Hazırlığı Nasıl Gidiyor!

Sahnelerin ve ekranların en önemli kadın sanatçılarından birisi olan Hadise, son dönemde Mayıs ayında yaşayacağı evlilik ile konuşuluyor. Mehmet Dinçerler ile tutkulu bir aşk yaşayan güzel oyuncu yakın zamanda yapacağı evlilik için çalışmalara aralıksız devam ediyor. Evlilik kararının bu kadar hızlı bir şekilde alınmasının altında güzel sanatçının hamile olduğunun iddiaları ortalığa çıktı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Hadise Hamile mi? Mehmet Dinçerler ile Evlilik Hazırlığı Nasıl Gidiyor!

Hadise’ye bu sorunun sorulduğu ve güzel oyuncunun, hamile olmadığını, önce gelinlik giyeceğini ve ardından inşallah bunu planladığını söyleyen açıklamalar aktarıldı. Milyonlarca hayranı olan sanatçının tüm hareketleri yakından takip ediliyor. Bunda yaşadığı ilginç ve eğlenceli hayatın da büyük bir etkisi olduğu kabul ediliyor.

Hadise Hamile Olduğu İçin mi Evleniyor?

Hadise’nin evlilik kararı aldığı Mayıs ayında eşi olacak Mehmet Dinçerler’in kim olduğu merak ediliyordu. 1988 doğumlu olan genç iş adamı ülkemizde ki ünlü bir kahve şirketinin CEO’su olarak görev yapıyor. Genç yaşına rağmen başarılı bir kariyere sahip olan iş adamıyla Hadise’nin nasıl tanıştığı ve güzel sanatçıyı nasıl evliliğe ikna ettiği merak ediliyordu.

Ocak ayında yapılan evlilik teklifine kayıtsız kalmadığı ve yakışıklı iş adamının bu teklifini çevirmeyerek “Evet” dediği aktarılmıştı. Bu tekliften sonra Mehmet Dinçerler’in kardeşinin de düğünde yer aldığı aktarılmıştır. Bu düğün törenine annesi ve kız kardeşiyle giden güzel şarkıcı düğünün yakında olduğunu müjdelemişti.

Düğünün bu kadar hızlı bir şekilde yapılmasının sebebi olarak güzel şarkıcının hamile olmasının etkili olduğu dedikodusu çıkmıştı. Bu durumun üzerine açıklama yapan şarkıcı, hamile olmadığını, önce gelinlik giyeceğini ve ardından hamile olmak istediğini açıkladı.

Magazin dünyasının yakından takip edeceği düğün içinse hazırlıkların hummalı bir şekilde devam ettiği de biliniyor. Hadise ile Mehmet Dinçerler’in aşkının resmiyet kazanacağı bu düğüne kimlerin katılacağı, ne zaman ve nerede olacağı da merak edilen detaylar arasında yer alıyor.

Yaz başında yapılacak düğünün ardından ikilinin uzun bir balayı için ülkeden ayrılacağı da konuşuluyor. Ancak bu konularda şu an için herhangi net bir bilgi bulunmuyor.

Keşfet