İddialı Bir Başlangıç Yapan Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Erken Final Yapabilir!

Fox TV dizilerinin aldığı reytingler, çalkantılı bir sürecin başladığını gösteriyor. Yasak Elma ve Mahkum dizilerinin ikisi de büyük bir başarıyla yollarına devam ediyor. Fakat diğer diziler ise iyi durumda görünmüyor. Özellikle büyük umutlarla başlayan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi için final çanları çalmaya başladı. Salı akşamları yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey adlı dizi önemli değişiklikler yaşamıştı. Tüm merak edilen detaylar en ince ayrıntısına kadar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
İddialı Bir Başlangıç Yapan Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Erken Final Yapabilir!

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi erken final mi yapacak?

Hatırlanacağı üzere Evlilik Hakkında Her Şey dizisinden Yiğit Kirazcı ve Sarp Akkaya gibi iki önemli isim ayrılmıştı. Serkan Altunorak ve Barış Kılıç ise diziye dahil olan yeni oyuncular olmuştu. Dizide tam anlamıyla bir bir zaman atlaması yaşandı ve olaylar farklı bir hal aldı. Başka bir deyişle, senaryo büyük ölçüde değiştirildi. Bu aynı zamanda dizinin hayranlarının da beklentisiydi ve olay örgüsünü değiştirmenin sonuçları merak uyandırıcıydı. Dizinin son haftalarda düşen reytingleri toparlaması bekleniyordu ancak bunu gerçekleştirmek artık son derece zor görünüyor.

61b83b472269a23414378f22.webp

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi reytinglerde gerilemeye devam ediyor

Baba ve Üç Kız Kardeş isimli iki dizinin yayınlanmasından sonra bazı izleyiciler bu yapımları daha çok beğendi. Destan dizisinin güçlü konumu ve Masumlar Apartmanı dizisinin hala kemik izleyici kitlesini kaybetmemesi gibi etkenler Fox TV'nin yeniden yükselişe geçmesini engelliyor. 8 Mart akşamı yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 22. bölüm reytingleri erken bir finalin mümkün olduğunu gösteriyor. Dizinin tüm kategorilerde üçlü reytinglere kadar gerilediği gözlemleniyor. Tüm kişiler kategorisinde on üçüncü sıra, sıkıntılı süreci tek başına göstermeye yetiyor. İzleyici kaybetmeye başlayan dizi, günü AB'de sekizinci, ABC1'de dokuzuncu sırada tamamladı.

evlilik-hakkinda-her-sey-oyunculari-kimdir-evlilik-hakkinda-her-sey-karakterlerinin-hayati-1632147361-5034.webp

Daha önce bu reytingleri alan diziler iptal edilmişti

Gökçe Bahadır, Gökçe Eyüboğlu, Tülin Ece, Sumru Yavrucuk gibi önemli isimlerin olduğu dizi için final ihtimali şimdiden konuşulmaya başlandı. Tabii ki, gösterinin başarılı olma şansı da var ve bu sorunu düzeltmek için hala zaman var. İlerleyen bölümlerde alınacak olan reytingler net bir tablo çizecektir. Ayrıca Fox TV'nin bu sezon üç haneli reytingler alan dizileri birçok kez iptal ettiğini görmüştük. Örnek olarak düşük reytingler nedeniyle, Kanunsuz Topraklar ve Elkızı dizileri iptal edilmişti.

Keşfet