Kara Tahta Dizisi Seyirci ile Buluşuyor! Dizinin Oyuncu Kadrosu ve Konusu Nedir!

Son dönemin en çok merak edilen yapımlarından birisi olması beklenen Kara Tahta dizisi 30 Mart 2022 akşamı TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın yer aldığı, senaryosunu Erkan Birgören’in yazdığı dizide birçok ünlü isim yer alıyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Kara Tahta Dizisi Seyirci ile Buluşuyor! Dizinin Oyuncu Kadrosu ve Konusu Nedir!

Kara Tahta dizisinin başrollerinde Furkan Ardınç ve Miray Daner’in yer aldığı dizi bir dönemi konu oluyor. Çekimlerinin Edirne’de yapıldığı aktarılan dizi daha yayınlanmadan büyük bir ilgi toplamayı başardı. TRT 1 ekranlarında her Çarşamba akşamı yayınlanacak olan dizi izleyicilerin şimdiden beğenisini toplayacak gibi duruyor.

Kara Tahta Dizisinin Konusu Nedir?

Kara Tahta dizisinde eski yılları ana ve ilginç bir durumu anlatan bir yapım olarak görülüyor. Lise döneminde yaşadığı akran zorbalıkları sebebiyle şehri terk eden Atlas, yıllar sonra bir matematik öğretmeni olarak büyüdüğü bu şehre geri geliyor. O zorbalıkları yaşadığı okula atanan genç öğretmen kısa sürede eski günlerde ki arkadaşları ile yüzleşmeye başlıyor.

Eski aşık oldu kızla yüzleşen, eski öğretmenini ve ona zorbalık yapanların karşısına çıkan Atlas, geride bıraktığı hayatın ardından değişen bir adam olarak onların karşısına çıkıyor. O dönem aşık olduğu Irmak’ın da aynı lisede öğretmen olarak görev yapması işlerin iyice farklı bir hale gelmesine enden oluyor.

Kara Tahta Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var!

Kara Tahta Dizisi bu akşamdan itibaren ekranlara geliyor. TSİ 20:00’da başlaması beklenen dizi de Atlas rolünde Furkan Andıç, Irmak rolünde Miray Daner, Arif Hoca rolünde Cengiz Bozkurt, Bekir rolündeyse Kerem Arslanoğlu gibi isimler yer alıyor. Ayrıca dizi de Yasemin Yazıcı ve Selen Uçer gibi isimlerde yer alıyor.

Yıllar önce yaşanan zorluklarla değişen bir öğretmenin, bu zorlukları yaşadığı şehre bir öğretmen aynı zamanda farklı bir adam olarak geri gelmesi dizi de konu ediliyor. Birçok insanla yüzleşecek olan oyuncunun eski aşığıyla tekrar bir araya gelip gelmeyeceği de dizi de cevap bekleyen sorular arasında yer alıyor.

Keşfet