Kurtlar Vadisinin Ajanı Nina Müslüman Oldu! Tesettür Taktı; Son Hali Herkesi Meraklandırdı

Kurtlar vadisinde ajan rolüyle izleyiciyi kendisine hayran bırakan Tatsyana Tsvikeviç Müslüman olup tesettür taktı. İşte sizlere son hali merak uyandıran Annesi Belaruslu babası Polonyalı olan Tsvikeviç’in tesettürlü hali ile merak edilenler.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Kurtlar Vadisinin Ajanı Nina Müslüman Oldu! Tesettür Taktı; Son Hali Herkesi Meraklandırdı

Önce Türk Vatandaşı Oldu

Kurtlar Vadisinde aldığı rolle Türk Vatandaşı olan Tatsyana Tsvikeviç bununla yetinmedi Sedef ismi alarak Müslüman oldu ve tesettüre girdi. 2003 yılında yayınlanmaya başlaması ile sürekli reyting rekorları kıran dizide sevilen rollerden biri de ajan rolündeki Nina’ydı. Başrollerini Necati Şaşmazın oynadığı 4 sezonluk dizi 97 bölüm ile final yapmasının ardından uzun süre sonra tekrar ekranlara gelen dizide oynayan Tsvikeviç KGB ajanı rolündeydi.

kurtlar-vadisi-7330.jpgKurtlar Vadisinde KGB Ajanını Oynuyordu

Rus baronla birlikte dizide rol almaya başlayan Nina Polat Alemdar’ı öldürmek isterken kendisi yem olmuş sonrasında da Tilki Andriy tarafından öldürülmüştü. Bu rolüyle Türkiye’yi çok seven ve Türklerce de sevilen Tsvikeviç 2002 yılında Türk Vatandaşlığına geçti. 2009 yılında TV programlarında Nihat Hatipoğlu’nu dinlemeye başlayan Tatsyana hayatı sorgulamaya başladığını ve sonrasında da Müslüman olduğunu açıklamıştı.

Yayınlandığı yıllarda çok izlenen ve halen unutulmayan dizinin başrolünde Necati Şaşmaz, Özgü Namal, Selçuk Yöntem, Oktay Kaynarca gibi oyuncular bulunuyordu. Dizinin her bölümü aksiyon içerdiği için o yıllarda ilk olan Türk dizisi çok izlendi. Halen diziye hayat veren Polat Alemdar, Süleyman Çakır, Memati ve Abdülhey gibi karakterler çok seviliyor.

Müslüman Olduktan Sonra İsmini Sedef Olarak Değiştirdi

Türk Vatandaşlığından sonra Müslüman olan ve Sedef ismini alan Tatsyana’nın annesi Belaruslu. Babası da Polonyalı. Yaptığı bir röportajda kendisinin nasıl Müslüman olduğunu anlatan Sedef ben kimim neyim, neler yaşıyorum gibi soruların yanıtlarını ararken Nihat Hatipoğlu’nun programını izlediğini, onu dinledikten sonra da Müslüman olmaya karar verdiğini açıklamıştı.

eish017x0aaoln7.jpg

Müslüman olan ve Sedef ismini alan Tatsyana’nın tesettürlü fotoğrafları da dikkatleri üzerine çekti. Bale ve tiyatro eğitimi almasından sonra 15 yıl bale yapan ve dört yıl atletizm ile uğraşan Tatsyana 1998 yılından beri Türkiye’de yaşamına devam ediyor. Türkiye’ye geldiği dönemde mankenlikte yapan oyuncu bir çok sinema, dizi ve reklamda rol almıştı.

Keşfet