Milyonlarca Emekli Bu Haberi Bekliyordu! 4.000 TL Ödeme İçin Müjde Geldi…

Türkiye'de 10 milyona yakın emekli bu haberi bekliyordu. Yakından takip edilen o haber geldi. Önemli haber hakkında duyuru yapıldı. Detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Milyonlarca Emekli Bu Haberi Bekliyordu! 4.000 TL Ödeme İçin Müjde Geldi…

Türkiye'de 10 milyona yakın emekli bu haberi bekliyordu. Yakından takip edilen o haber geldi. Önemli haber hakkında duyuru yapıldı. Detaylar haberimizde…

Türkiye'deki sayıları 10 milyonu bulan emekli vatandaşları ilgilendiren konuda müjde geldi. Önemli haber hakkında duyuru yapıldı. Emeklileri yakından ilgilendiren konuda yapılan duyuru ile emeklilerin sevinci arttı. Emekli maaşlarına ek ödeme olarak 4 bin TL tutarında ödeme yapılacağı müjdesi geldi. Emekli vatandaşlar maaşlarını aldıkları banka üzerinden 4 bin TL ye yakın ek ödeme alabilecek. Özel olarak emekliler için yapılan nakit avans kampanyasında 4 bin TL nakit kullanmak isteyen vatandaşlar bu haber ile sevindi. 2022 yılının gelmesi ile beraber hükümet, emekliler ile emekli olacakları sevindirici gelişmeleri paylaşmaya devam ediyor.

Emekliler, maaşlarını aldıkları banka üzerinden istedikleri zaman başvuru yaparak 4 bin TL ek ödemeye hak kazanabilirler. Emekli maaşlarını aldıkları banka üzerinden sunulan nakit kampanya katılım sağlamak için birçok imkân mevcut. İnternet bankacılığı kullanmanın yanı sıra, banka şubelerinden ve müşteri hizmetlerinden iletişime geçerek başvurularını yapabilirler.

Denizbank Tarafından Sunulan Kampanya

Emekli maaşlarını Denizbank üzerinden alan vatandaşlar kampanyaya müracaat ederek işlemlerini gerçekleştirebilirler. Cep telefonlarından mesaj bölümünü girilerek kurtaran yazdıktan sonra boşluk bırakılarak TC kimlik numarası yazılarak 3280 nolu numaraya gönderilebilir.

emekli10000.jpg

Vakıfbank Tarafından Sunulan Kampanya

Emekli maaşını Vakıfbank tarafından alan vatandaşlar ise Denizbank’ta olduğu gibi başvurularını mobil uygulama üzerinden gerçekleştirebilirler. Emekli maaşı hesabı üzerinden erişim sağlanarak kredili mevduat hesabı müracaatı yapabilirler. Başvurunun onaylanmasından sonra işlemler hemen gerçekleşir. Paranızı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Ziraat bank Tarafından Sunulan Kampanya

Kamu banaksı olarak hizmet veren Ziraat Bankası emekli vatandaşlar için önemli vazifeleri yerine getiriyor. Banka emeklileri yine düşünerek kendi bankalarından emekli maaşı alan ve yine bu banka üzerinden önceden kredi hesabı bulunan vatandaşlara internet bankacılığı üzerinden artı para başvurusu yapma imkânı tanıyor.

Sizlerde bu bankalar üzerinden emekli maaşı alıyorsanız, sizlere sunulan artı ek ödemeye hak kazanmak için gerekli başvuruyu yapabilirsiniz.

Keşfet