Netflix’in Sen Yaşamaya Bak Filminden İzlenme Başarısı!

Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu’nu bir araya getiren Netflix filmi Sen Yaşamaya Bak büyük ses getirdi. Eleştirilere rağmen Netflix’in en çok beğenilen yapımlarından biri oldu...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Netflix’in Sen Yaşamaya Bak Filminden İzlenme Başarısı!

Filmin senaryosu çok eleştiri aldı

Sen Yaşamaya Bak filmi yayınlandığı tarihten bu yana izlenme sayısında başarı gösterse de seyirciler tarafından oldukça eleştiriye maruz kaldı. Seyirciler filmin hikayesini yeterli bulmadı. Filmin senaryosunda eksikliklerin olduğu yönünde yorumlarda bulundular. Duygu geçişi sağlamakta zorlandıklarını belirten yorumlar da sosyal medyada yer aldı. Tüm bu eleştirilere rağmen Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu’nun uyumu izleyicilerden tam not aldı.

İzlenme sayısı göz dolduruyor

Başrollerini Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı 21 Mart’ta vizyona giren Sen Yaşamaya Bak filmi Netflix’te yayınlandı. Film romantik bir dram hikayesi içeriyor. Sen Yaşamaya Bak, Kağıttan Hayatlar ve Aşk Taktikleri’nden sonra en çok izlenen üçüncü film oldu. Filmin vizyona girdiği tarihten beri izlenme sayısı başarı kazanıyor önümüzdeki günlerde de bu sayının artması bekleniyor. Filmin yönetmenliğini Hakan Ketche, senaristliğini ise Hakan Bonoma üstleniyor. Film, sadece birkaç ay ömrü kaldığını öğrenen yalnız bir annenin oğluna yeni bir aile arayışını anlatıyor. İlk önce oğluna bir anne bulmak isteyen Melisa, karşısına Kaan Urgancıoğlu’nun canlandırdığı Fırat karakterinin çıkmasıyla adayını buluyor. Tabii bu arada büyük bir aşk da doğuyor.

Film yurt dışında çok sevildi

Fransa’da Reste La Vie ismiyle yayınlanan filmin altıncı sıraya kadar yükselmesi de izleyicilerin hikayeyi ve oyuncuları beğendiğini gösteriyor. AlloCine isimli internet sitesindeki yorumda heyecan verici ve izleyenleri alt üst eden bir hikaye olduğu yorumları yapıldı. Cosmopolitan dergisinde ise “Sizi önceden uyarıyoruz, mendilleri hazırlayın” ifadelerine yer verildi.

Sen Yaşamaya Bak filminin konusu nedir?

Melisa, çocuğu Can'ı tek başına büyüten cesur bir annedir. Ancak öğrendiği bir haber hayatını alt üst eder. Melisa ölümcül bir hastalığa yakalandığını ve sadece birkaç aylık ömrü kaldığını öğrenir. Son günlerinde hem ayaklarını yerden kesecek bir aşk yaşayarak hem de oğlu Can'ı birine emanet edebilecek midir?

Keşfet