Nevada polisi, Mead Gölü'ndeki bir varilde insan kalıntıları bulunduğunu söyledi

Las Vegas polisi ve Ulusal Park Servisi yetkilileri, cinayet olduğundan şüphelenilen bir davada Mead Gölü'ndeki bir varilde insan kalıntıları keşfettiler.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Nevada polisi, Mead Gölü'ndeki bir varilde insan kalıntıları bulunduğunu söyledi

Pazar günü öğleden sonra namluda ceset bulunduğuna ilişkin tanık ifadesine yanıt veren park korucuları, Nevv Boulder City'nin doğusundaki Hemenway Limanı yakınlarında arama yaptı.

NBC bağlı istasyonu KSNV News 3'e göre, Las Vegas Metropolitan Polis Departmanı sözcüsü bir e-postada, "Cinayet, bir cesedin bulunduğuna inandığımız (sic) ana marina fırlatma rampasının yakınında bir olaya yanıt veriyor" dedi.

Keşfin görüntülerini sağlayan Las Vegas sakini Shawna Hollister, haber istasyonuna kendisinin ve kocasının bir kadının çığlığını duyduğunu söyledi.

KSNV News 3'ün bildirdiğine göre, kocası kadının sesini takip ettikten sonra, kadının "çok bozulmuş" olarak tanımladığı 50 galonluk bir davulun içinde çoğunlukla kemiklere ayrışan bir erkek cesedi olduğunu fark etti.

Ulusal Park Servisi'nin Soruşturma Servisi Şubesi, e-postada henüz başlangıç ​​aşamasında olduğu belirtilen soruşturma üzerinde yerel polis yetkilileriyle birlikte çalışıyor.

Clark County Adli Tıp Kurumu, erkeğin kimliğini ve ölüm nedenini belirleyecek ve ölen adamın akrabalarına bildirilmeden bilgileri açıklayacak.

Keşfet