NFL 16. Hafta Notları: Vatanseverler faturalara hükmediyor, ‘A’ alıyor, şarj cihazları çirkin kayıplar için ‘F’ alıyor

16. haftaya girerken, faturalar Galibiyete ihtiyaçları olduğunu biliyorlar vatanseverler AFC Doğu ve Josh Allen Başarıyı garantilemek için elinden gelen her şeyi yaptı.

Yılın en iyi performansında, Pills oyun kurucu Buffalo için 33-21 deplasman galibiyeti sırasında hücum performansı sergiledi. Vatanseverler, Allen’ın suçu neredeyse dolması nedeniyle dokuz maldan birini bile ödemeyen Bonolar grubunu nasıl yavaşlatacaklarını çözemediler.

Bu iki takım arasındaki ilk karşılaşmada, Vatanseverler, faturaları 70 mil hızla geçme oyununu yavaşlatan Tabiat Ana’dan savunma yardımı aldı. Bu sefer, Tabiat Ana, havanın neredeyse mükemmel olduğu bir gün evde kaldı ve Allen 314 yard ve üç touchdown yaparak bundan faydalandı.

Buffalo’nun ilk hakimiyeti, oyunun geri kalanının nasıl görüneceğini önceden haber verdi: Bills, çoğunlukla Allen sayesinde topu istediği gibi hareket ettirdi. Açılış koşusu, Bonoların da başarı için oynadığını kanıtladı.

Allen onları 58 yarda sürdükten sonra, Bono Patriots’un 3 yardlık sıralamasından dördüncü ve ikinci ile karşılaştı ve bu noktada Sean McDermott tereddüt etmedi – takımının bunu istediğini biliyordu. Allen kumarı mükemmel bir vuruşla ödedi Isaiah McKenzie. Aşağıdaki skor faturaları 7-0 öndeydi ve sonrasında geride kalmadılar.

McKenzie, bufalo için oyunun tartışmasız kahramanıydı. İle Cole Beasley Covid nedeniyle McKenzie, 125 yard için 11 yakalama ile kariyerinin en büyük oyunlarından birini kaydetti ve kaydetti.

Allen’a göre bu oyunda sadece sağ koluna zarar vermekle kalmadı, Vatanseverleri de bacaklarıyla yaraladı. Günün en büyük maçlarından biri, 4. ve 1. maçın bitmesine 4:27 kaldı. Faturalar 26-21 öndeyken, McDermott bir kez daha oynamaya karar verdi ve Allen kumarı tekrar ödedi.

Bu değişiklik TD geçişini belirledi Dawson Knox Beş oyundan sonra pastanın üzerine krema sürülür. Toplamda, Allen yerde 64 yarddı ve bu da faturalara yol açtı.

READ  Güney Afrika'nın Cape Town kentinde parlamento yangını

Bu bir başarıdır ve büyük çapta kazandıkları için faturalara biraz umut vermeli. Aslında, faturalara göre başarıdaki 12 puanlık fark, 25 yılda çift hanelere ulaşan ilk takım New England’da art arda sezonlarda.

Başarıyla, faturalar artık uzatmak istedikleri yere geldi: kendi kaderlerini kontrol ediyorlar. Son iki maçı kazanırlarsa – karşı şahinler Ve Jet uçakları – AFC Doğu’yu kazanacaklar. Ve Buffalo’nun en iyi özelliği, her iki oyunun da evde olması.

16. haftadan itibaren her maç için not alıyoruz. Tennessee’nin başarısına daha derinlemesine bakmak istiyorsanız 49’lular Bu … idi Perşembe günü oynandı, buraya tıklayın.

Buffalo, New England’ı 33-21 mağlup etti

Pills-Patriots Notları Tyler Sullivan (Notları sever misiniz? Notlardan nefret eder misiniz? Onu Twitter’da bilgilendirin.)

Green Bay 24-22 Cleveland üzerinde (Cumartesi)

John Breach’in Packers-Browns Notları (Notları seviyor musunuz? Notlardan nefret ediyor musunuz? Twitter’da ona haber ver.)

Indianapolis, Arizona’yı 22-16 mağlup etti (Cumartesi)

John Breach’in Golds-Cardinals Notları (Notları seviyor musunuz? Notlardan nefret ediyor musunuz? Twitter’da ona haber ver.)

Atlanta Detroit’i 20-16 yendi

John Breach Lions-Falcons Grades (Notları seviyor musunuz? Notlardan nefret ediyor musunuz? Twitter’da ona haber ver.)

NY Jets, Jacksonville’i 26-21 mağlup etti

John Breach’in Jaguars-Jets Notları (Notları seviyor musunuz? Notlardan nefret ediyor musunuz? Twitter’da ona haber ver.)

Tampa Bay, Carolina’yı 32-6 yendi

John Breach’s Buccaneers-Panthers Notları (Notları sever misiniz? Notlardan nefret eder misiniz? Twitter’da ona haber ver.)

Houston 41-29 Los Angeles şarj cihazları

John Breach Chargers-Texans Grades (Notları seviyor musunuz? Notlardan nefret ediyor musunuz? Twitter’da ona haber ver.)

Los Angeles koçlar 30-23 Minnesota’da

Cody Benjamin’den Rams-Vikings Notları (Notları sever misiniz? Notlardan nefret eder misiniz?) Twitter’da ona haber ver.)

Cincinnati, Baltimore’u 41-21 mağlup etti

Jordan Tajani’nin Ravens-Bengal Notları (Notları sever misin? Notlardan nefret mi ediyorsun? Twitter’da ona haber ver.)

Philadelphia 34-10, NY devler

Giants-Eagles Grades, Jeff Kerr (Notları sever misiniz? Notlardan nefret eder misiniz? Twitter’da ona haber ver.)

Chicago, Seattle’ı 25-24 yendi

John Breach Pierce-Seahawks Notları (Notları sever misiniz? Notlardan nefret eder misiniz? Twitter’da ona haber ver.)

Las Vegas, Denver’ı 17-13 mağlup etti

John Breach’in Broncos-Riders Notları (Notları seviyor musunuz? Notlardan nefret ediyor musunuz? Twitter’da ona haber ver.)

Kansas City, Pittsburgh’u 36-10 mağlup etti

Brian Tiardo’nun Steelers-Chiefs Notları (Notları seviyor musunuz? Notlardan nefret ediyor musunuz? Twitter’da ona haber ver.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir