O Banka ATM'lerinden İstediğiniz Zaman 7 gün 24 Saat Boyunca 7000 TL Alabilirsiniz, Üstelik Şart Yok Koşul Yok!

Nakit problemi yaşayan fakat yüksek faiz oranları sebebiyle kredilerle uğraşmak istemeyen vatandaşlar açısından 3 büyük bankadan büyük müjde geldi.

Yayınlanma:
Güncelleme:
O Banka ATM'lerinden İstediğiniz Zaman 7 gün 24 Saat Boyunca 7000 TL Alabilirsiniz, Üstelik Şart Yok Koşul Yok!

O Banka ATM'lerinden İstediğiniz Zaman 7 gün 24 Saat Boyunca 7000 TL Alabilirsiniz, Üstelik Şart Yok Koşul Yok! Nakit problemi yaşayan fakat yüksek faiz oranları sebebiyle kredilerle uğraşmak istemeyen vatandaşlar açısından 3 büyük bankadan büyük müjde geldi. Buna göre 3 büyük banka, acil nakit problemi yaşayan vatandaşlar için hazırlamış olduğu taksitli nakit avans kampanyası ile beraber bütün ihtiyaçlara cevap verecek. Çok uygun geri ödeme şartları ile düşük faiz oranları şeklinde sunulan taksit ettiğin nakit avans kampanyasının detayları ve çok daha fazlası haberimizde...

Halkbank Paraf taksitli nakit avans kampanyası detayları neler?

Halkbank tarafından sunulmakta olan taksitli nakit avans kampanyası ile bütün Paraf kredi kartı kullanıcıları açısından geçerli olacak bu kredi kampanyası kapsamında Halkbank Paraf kredi kartı sahipleri günün her dakikası içinde müracaat işlemlerini gerçekleştirerek bu kampanyadan faydalanabilir. Üstelik Halkbank tarafından taksitli nakit avans kampanyası aracılığı ile kredi kartından gerçekleştirilen nakit kullanımları çok uygun geri ödeme şartlarından faydalanarak taksitli şekilde ödenebiliyor.

bakan-duyurdu-emekliye-6500-tl-nakit-odeme-mujdesi-geldi-son-dakika.jpg

Garanti Bankası Bonus taksitli nakit avans kampanyası detayları neler?

Garanti Bankası bütün Bonus kredi kartı müşterileri açısından müracaat koşulu olmadan taksitli nakit avans kullanma avantajı sağlıyor. Garanti Bankası kredi kartı müşterileri, 7 gün 24 saat boyunca gerek dijital bankacılık uygulamaları üzerinden gerekse de atmlerden anında nakit avans kullanma avantajını yakalayabiliyor. 12 aylık vade seçeneği şeklinde verilecek 6.000 TL'ye kadar çekim yapılması durumunda aylık yüzde 1.80 faiz oranı ile işlem görülecek.

İş Bankası Maximum taksitli nakit avans kampanyası detayları neler?

Türkiye İş Bankası tarafından Maximum kredi müşterileri açısından hazırlanmakta olan ve 12 aylık vade seçeneği şeklinde aylık yüzde 1.80 faiz oranı ile oluşturulan kredi kampanyasına katılım sağlamak isteyen vatandaşlar gerek İş Bankası şubeleri üzerinden gerekse de İş Bankası'nın mobil bankacılık uygulaması İşCep üzerinden müracaat işlemlerini gerçekleştirebilir.

Keşfet