O Bankanın Promosyon Ödemeleri Değişti, Başvuru Yaparak Promosyon Ödemelerinden Hemen Faydalanabilirsiniz

Vakıfbank, resmi internet sayfası üzerinden yapmış olduğu son dakika açıklaması ile beraber 3 yıl boyunca maaşını Vakıfbank’tan almaz sözü veren müşterileri 750 TL’ye kadar promosyon ödemesi yapılacak.

Yayınlanma:
Güncelleme:
O Bankanın Promosyon Ödemeleri Değişti, Başvuru Yaparak Promosyon Ödemelerinden Hemen Faydalanabilirsiniz

O Bankanın Promosyon Ödemeleri Değişti, Başvuru Yaparak Promosyon Ödemelerinden Hemen Faydalanabilirsiniz. Türkiye bankacılık sisteminde bundan birkaç yıl önce başlayan bir uygulama ile vatandaşların bir bankaya sadık kalacak şekilde en az 3 yıl boyunca maaşını o banka üzerinden almaları karşılığında kendilerine kamu bankaları başka özel bankalar başka rakamlarda olacak şekilde promosyon ödemektedir.

Vakıfbank Promosyon Ödemeleri 2022

Bankalar, daha fazla müşteri çekmek amacıyla ödedikleri promosyon ödemelerini artırma yoluna gidiyor. Genel itibariyle piyasaya bakıldığında özel bankalar tarafından verilen promosyon ödemelerinin kamu bankalarına göre biraz daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. Ancak kamu bankalarından Vakıfbank, resmi internet sayfası üzerinden yapmış olduğu son dakika açıklaması ile beraber 3 yıl boyunca maaşını Vakıfbank’tan almaz sözü veren müşterileri 750 TL’ye kadar promosyon ödemesi yapılacak.

Vakıfbank Ptomosyon Ödemelerinden Faydalanmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Yeni emekli olmuş olabilirsiniz ya da daha önce emekli olmuş olabilirsiniz. Emekli aylıkları mızı hangi bankadan alırsanız alın hiç farketmez Vakıf Bankası’nın herhangi bir şubesine gidebilir ya da Vakıfbank mobil bankacılık ile internet bankacılığı uygulamaları üzerinden maaşınızı 36 ay boyunca bir başka bankaya gitmeyecek şekilde Vakıf Bankası’na taşıyabilirsiniz. Bütün bu işlemleri yerine getirdikten sonra vakıf bankası tarafından sunulan 750 TL tutarında promosyon ödemesinden faydalanabilirsiniz.

vakifbank-22-kati.jpg

Vakıfbank Promosyon Ödemelerinin Haricinde Sağlanan Avantajlar Neler?

Vakıfbank üzerinden sağlanan promosyon ödemelerinden faydalanmak isteyen vatandaşların işlemlerini gerçekleştirdikten sonra sadece promosyon ödemeleri değil aynı zamanda bankacılık sistemi ile alakalı EFT ile havale ve kredi taksit ile faiz oranlarından da kurtulabilirsiniz.

Keşfet