Öğrencilere ve Ev Hanımlarına 10000 TL Nakit Geliyor, TC Kimlik Kartı Olan Herkes Alacak

Öğrencilere ve Ev Hanımlarına 10000 TL Nakit Geliyor, TC Kimlik Kartı Olan Herkes Alacak. Kampanya başladı ve nakit isteyenlere hemen ödeme verileceği açıklandı

Yayınlanma:
Güncelleme:
Öğrencilere ve Ev Hanımlarına 10000 TL Nakit Geliyor, TC Kimlik Kartı Olan Herkes Alacak

Nakit ihtiyacı olan ev hanımlarına ve öğrencilere 10 bin TL'ye kadar nakit imkanı yapılacak. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada, bankalardan nakit kredi onayı alamayan kişilere, Akbank ve İş bankası destek olacak. 2 banka üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, işlem yapacak olan ev hanımları ve öğrenciler daha önce bankalardan kredi veya kredi kartı kullanmış olması durumunda ve banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olması durumunda işlem yaparak kendi hesaplarına hemen ödeme alabilecek. Yapılan bu kampanya mayıs ayı sonuna kadar devam edecek ve nakit isteyenler hemen istedikleri banka üzerinden başvurularını gerçekleştirebilecek.

Akbank üzerinden 10000 TL ödeme başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden 10 bin TL ödeme başvurusu yapacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar alacakları bu kredilerde ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapabiliyor. Cep telefonunuz üzerinden yapacağınız başvurular ile birlikte kredi başvurusu yapacak olan kişilerin başvuruları, hızlı değerlendirilecektir.

Sms ile Akbank üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar cep telefonlarının mesaj kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını da yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermesi durumunda, TC kimlik numarası üzerinden değerlendirmesi yapılarak kredi imkanı sağlanmaktadır.

444 25 25 numaralı telefon üzerinden banka şubelerinden ve bankanın mobil uygulaması olan Akbank Direkt uygulaması üzerinden de başvurularınızı gerçekleştirerek, bu nakit kampanyasına katılabilirsiniz.

İş Bankası üzerinden 10000 TL ödeme başvurusu nasıl yapılır?

pandemi-yardim-parasi.jpg

10000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların iş Bankası hesabı olması durumunda düşük faiz oranları ile birlikte 36 ay vadeli 10000 TL nakit kredi alacağını söyleyebiliriz. iş cep uygulaması üzerinden yapacağınız başvurular ile birlikte banka sizlere aynı gün içinde sonuç vererek sizlerin hesabına banka şubesine gitmeden hemen ödeme alacaktır. Kredi puanınıza göre, kredi faiz oranları belli olacak olan bu kampanyadan şartları uygun olan kişiler, hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirerek, bu banka üzerinden 10000 TL ödeme alabilecektir.

Keşfet