OnePlus Nord 3'ün Teknik Özellikleri Sızdırıldı! Cihaz 150W Hızlı Şarj Desteği ile Dikkat Çekiyor!

Ürettiği orta seviye akıllı telefonlarla geniş bir kitle elde eden BBK Electronics, Nord serisi üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu sene içinde piyasaya sürülmesi beklenen 150W hızlı şarj özelliğine sahip OnePlus Nord 3’ün bazı teknik özellikleri sızdırılmaya başlandı. Bütün detayları en ince ayrıntısına kadar haberimizde bulabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
OnePlus Nord 3'ün Teknik Özellikleri Sızdırıldı! Cihaz 150W Hızlı Şarj Desteği ile Dikkat Çekiyor!

OnePlus Nord 3 hakkında bilgi akışı başladı

BBK Electronics, ürettiği yeni ürünlerle oluşturduğu kitleyi daha da genişletmek konusunda kararlı görünüyor. Nord serisi üzerinde çalışmalarını sürdüren şirket, bu sefer de 150W hızlı şarj özelliğine sahip OnePlus Nord 3 ile karşımıza çıkıyor. Hızlı ve güçlü şarj özelliğiyle dikkat çeken ve bu sene içinde çıkması beklenen Nord 3 akıllı telefonun teknik bilgileri hakkında bilgi akışı sağlanıyor.

gsmarena-001.jpg

OnePlus Nord 3, Dimensity 8100 yonga seti ile geliyor

Digital Chat Station, Webio platformunda paylaştığı bilgilere göre Nord 3, Dimensity 8100 yonga seti ile gelecek. Sızdırılan bilgiler arasında, 6.7 inç FHD+ düz ekran ile piyasaya sürülmesi beklenen akıllı telefonun 50MP IMX766 ana kameraya, 8MP ikincil kamera ve 2MP sensöre sahip olacağı bilgisi var. Ayrıca akıllı telefonun 12 GB RAM’e sahip olacağı iddia edildi.

Hızlı şarj özelliği ile dikkat çekti

Sızdırılan detaylı bilgilere göre şirket, geliştirdiği 150W hızlı şarj teknolojisi ile piyasaya süreceği akıllı telefonunu 14 dakika gibi oldukça kısa bir süre içerisinde tam doluma ulaştıracak. Daha önce edinilen bilgilere göre de bu durum, 4500 mAh ve üzerindeki bataryalar için geçerli olacak. Daha bu teknolojiyi taşıyabilecek akıllı telefona sahip olmayan şirketin, bahsedilen teknolojiye uygun bir telefon üzerinde çalıştığı yönünde öne sürülen bilgiler vardı. Görünene göre OnePlus’ın 14 dakikada dolum yapabileceği ilk telefonu Nord 3 olacak.

sdn-1-002.webp

Oneplus

17 Aralık 2013 tarihinde Çin'de kurulan Hong Kong merkezli bir akıllı telefon üreticisi olan OnePlus şirketi, daha önce Oppo'da çalışmakta olan Pete Lau tarafından kuruldu. Oppo, Realme, Vivo ve iQOO markalarının da sahibi olan BBK Electronics'e aittir.

Keşfet