Özcan Deniz Kendisinden 23 Yaş Küçük Olan Sevgilisiyle Evleniyor mu?

Son evliliğinden olaylı bir şekilde ayrılan Özcan Deniz, uzun süredir Samar Sadgar ile birlikte olduğunu gizlemiyordu. Son eşi Feyza Aktan ile olaylı bir şekilde boşanan, yaşadıkları kavganın güvenlik kamerasında yansıdığı ile gündem olan bu ikilinin ayrılıkları büyük bir olay olmuştu.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Özcan Deniz Kendisinden 23 Yaş Küçük Olan Sevgilisiyle Evleniyor mu?

Kendisinden 23 yaş küçük olan Samar Sadgar ile birlikte olduğu bilinen ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz’in son eşinden boşanmasının ardından güzel modacıya evlilik teklifi ettiği konuşulmaya başlandı. 26 yaşında ki Sadgar’ın instagram hesabından yaptığı paylaşım bu dedikoduların çıkmasına neden oldu.

Tek Taş Fotoğrafı ile Gelen Paylaşım

İnstagram hesabından fotoğraf paylaşan Dadgar, fotoğrafın altına yaptığı yorumla dikkat çekti. “Hediye gibi geldin hoş geldin” paylaşımı evlilik teklifine yorumlandı.

Özcan Deniz’in bu evliliği de gerçekleşirse üçüncü evliliği olacak. İlk olarak 1991-2000 arası Handan Deniz ile evlenen şarkıcı, daha sonra 2018 yılında Feyza Aktan ile evlenmişti. Ancak ikilinin evlilikleri çok kısa sürmüştü.

1024xauto.webp

Olaylı ayrılıklarının ardından Aktan, Deniz için şiddet uyguladığı gerekçesiyle dava açmıştı. Özcan Deniz bu sebeple 1 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davadan geçtiğimi günlerde beraat ettiği haberi gelmişti. İkilinin ayrılıklarının resmileşmesinin ardından Deniz, yaptığı açıklamada Aktan’ı affettiğini açıklamıştı.

Bu ayrılığın ardından uzun süredir birlikte olduğunu gizlemediği yeni sevgilisi Samar Dadgar ile yeni bir evlilik yolunda ilerleyeceği tahmin edilmiyordu. Ancak 26 yaşında ki modacının yaptığı resim ve videolu paylaşım kararın çok farklı şekilde ilerleyeceğini göstermişti.

1024xauto-1.webp

Özcan Deniz’in annesi Aktan’dan sonra yaşandığı bilinen bu ilişkiye rızası olmadığını da belli etmişti. Ancak buna rağmen aşkına engel olamadı ve son duyumlara göre genç sevgilisi ile evlilik kararı aldı. Bu güzel karardan ikilinin çok mutlu olduğu ve uzun, sağlıklı ve unutulmaz bir ilişkiye doğru ilerlemekten memnun oldukları görüldü.

Şu an için ikilinin resmi olarak ne zaman evleneceği, bu fotoğrafın bir evlilik teklifi mi yoksa basit bir hediye mi olduğuysa net bir şekilde bilinmiyor.

Keşfet