PTT 8000 TL Ödeme Yaptı! 18 Yaşından Büyükler Ödeme Aldı! Başvuru Devam Ediyor

PTT 8000 TL Ödeme Yaptı! 18 Yaşından Büyükler Ödeme Aldı! Başvuru Devam Ediyor. Sizlerde PTT üzerinden başvurunuzu yaparak 8000 TL ödeme alabileceksiniz. İşte kampanya detaylar...

Yayınlanma:
Güncelleme:
PTT 8000 TL Ödeme Yaptı! 18 Yaşından Büyükler Ödeme Aldı! Başvuru Devam Ediyor

PTT 8000 TL Ödeme Yaptı! 18 Yaşından Büyükler Ödeme Aldı! Başvuru Devam Ediyor. PTT son dakika haberine göre 18 yaşından büyük olan herkesin acil para ihtiyacı olması durumunda 8000 TL'ye kadar ödeme yapacağını açıkladı!

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda 36 ay vadeye kadar hemen nakit verileceği haberi geldi. PTT bank olarak yaptığı hizmetlerde vatandaşlara ihtiyaç kredisi vermeye devam ediyor.

PTT ile birlikte Aktifbank'ın anlaşmalı olarak verdiği bu kampanya kredi kampanyasıdır. 8000 TL'ye kadar ihtiyacı olan kişilere, 36 ay vadeli ödeme tablosu hazırlanır ve bu kredi için işlem yapılır. Üstelik kredi notu düşük olan kişilerde bu kredileri kullanırlar.

PTT ve Aktifbank ortaklığında verilen bu kredilere başvuru yapmak isteyenler ise hem gişelerden hem de oturdukları yerden SMS atarak başvurusunu yapabileceklerdir.

SMS ile ptt kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, Aktifbank'ın sistemi ile birlikte kredi onayı alacaklardır. SMS ile başvuru için PTT yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK numarasını yazarak bu mesajı 30 50 numarasına gönderin.

PTT ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmış olacaksınız. Ayrıca nkolaykredi.com.tr adresine girerek de 40.000 TL'ye kadar değerlendirmesi yapılan bu yeni kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Bu siteye girdiğiniz zaman banka başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Formu doldurduktan sonra banka size hemen sonuç verecektir. Kredi alacak kişilere hemen ödeme yapılacaktır.

ptt.jpg

PTT gişelerinden de kimliğinizle başvuru yapabilirsiniz. Size yakın olan bir ptt şubesine giderek kredi alabilirsiniz. Banka kredi değerlendirmesini yaptıktan hemen sonra size mesaj ile sonuç verir. PTT şubelerinde başvuru yapacak olan kişiler ayrıca emekli olması durumunda daha yüksek limitlerde de kredi alabilir. Emekli müşterisi olan ve bu bankadan maaş alan kişiler, hemen işlemlerini gişe personelinden yapar ve 80.000 TL'ye kadar kredi kullanır.

Keşfet