PTT Şubelerine Giderek 10.000 TL Nakit Alabileceksiniz: PTT İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları Yayınlandı!

PTT Şubelerine Giderek 10.000 TL Nakit Alabileceksiniz: PTT İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları Yayınlandı! Son dakika kredi kampanyası hakkında bilgiler geldi!

Yayınlanma:
Güncelleme:
PTT Şubelerine Giderek 10.000 TL Nakit Alabileceksiniz: PTT İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları Yayınlandı!

Ptt yapmış olduğu yeni kampanyada 10000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi imkanından faydalandıracak olan müşterilerine hızlı bir şekilde sonuç vereceğini açıkladı. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, sizlerde PTT ve aktif Bank aracılığı ile kredi imkanından faydalanabilirsiniz. Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına başvuru yapacak olan kişilerin banka kredi puanı, düşük olsa bile bu bankadan hızlı bir şekilde işlem yapacağını söylemek isteriz.

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda sizlere yardımcı olacak olan PTT Aktif Bank aracılığıyla vereceğim, bu ihtiyaç kredilerinde 36 ay vadeli olarak sizlere kredi işlemleri yapmaktadır. düzenli olarak geri ödemelerini yaptıktan sonra daha sonra da bu banka üzerinden yüksek limitli ihtiyaç kredileri, kullanabileceğiniz bu kampanyaya katılabilmeniz için cep telefonunuz üzerinden SMS atabilirsiniz.

bag-kur-ssk-emekli-sandigi-emeklilerine-mujdeli-haber-geldi-15000-tl-odeme-geliyor.jpg

PTT ve Aktif Bank tarafından sunulan ihtiyaç kredi kampanya başvurularında bulunmak isteyen kişiler, eğer PTT şubesine başvurmadan kredi onayı alıp almayacaklarını öğrenmek istiyorlar ise cep telefonlarının mesaj kısmına giriş yaparak “Kredi” yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numarası yazarak mesajı 3050 numarasına iletmeleri yeterlidir. Kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, PTT ihtiyaç kredi kampanyasına katılım göstermek istedikleri takdirde bu halde onay almaları gereklidir.

Cep telefonları üzerinden atılan mesajın sonrasında kredi başvuru sonucu olumlu gerçekleşen kişiler, Aktif Bank Genel müdürlüğü aracılığı ile aranacaktır ve de bilgileri güncellenecektir. Kredi başvurusuna onay alan kişiler, bu kredi tutarlarını diledikleri takdirde PTT şubeleri üzerinden sadece kimlik ibraz ederek kullanabilecekleri gibi aynı zamanda PTT şubelerine başvuru yapmadan iş adreslerinde ya da ev adreslerinde istedikleri gibi kullanabilirler.

Keşfet