QNB Finansbank Acil Para İsteyenler Çözüm Üretti! Başvuru Yapanlara 3 Ay Ertelemeli Ödeme Olacak

QNB Finansbank üzerinden yapılan son dakika kampanyasında 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
QNB Finansbank Acil Para İsteyenler Çözüm Üretti! Başvuru Yapanlara 3 Ay Ertelemeli Ödeme Olacak

QNB Finansbank Acil Para İsteyenler Çözüm Üretti! Başvuru Yapanlara 3 Ay Ertelemeli Ödeme Olacak. QNB Finansbank üzerinden yapılan son dakika kampanyasında 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz. Ramazan Bayramı sebebiyle başlatılan bu kampanyaya katılacak olan vatandaşların banka kredi şartlarına uygun olması ile birlikte aynı gün içinde başvuru yaparak, aynı gün içinde onay alacağı söyleniyor.

Nakit ihtiyacı olan kişiler, QNB Finansbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, 50000 TL'ye kadar onay alıp alamadıklarını, 5 ile 10 dakika arasında öğrenecek.

QNB Finansbank üzerinden başvuru yapacak olan vatandaşların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmasıyla birlikte banka kredi puanı 1300 ve üzerinde olması gerekiyor.

Başvuru yapmak isteyen kişiler kredi puanı uygun olması durumunda istedikleri zaman bu banka üzerinden kredi başvurusunda bulunabilecektir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda kredi alacak olan kişiler en yakın banka şubesine giderek ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

qnb-finansba.jpg

QNB Finansbank SMS Başvuru

QNB Finansbank üzerinden nakit, başvuru yapacak olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek TC kimlik numaranızı yazarak, 50 30 numarasına mesaj olarak gönderirseniz başvurunuzu gerçekleştirmiş olacaksınız. Nakit ihtiyacınız olması durumunda kredi kullanacak olan kişiler başvurularını yaptıktan hemen sonra bu banka üzerinden SMS ile bilgi mesajı alır ve ne kadar kredi onayı aldığını görür. Başvuru yapacak olan kişiler aynı gün içinde ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak bu işlemleri yapabilecektir. ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, QNB Finansbank üzerinden nakit almak için ayrıca mobil uygulamayı da tercih edebiliyor. bankanın mobil uygulamasını kullanmak istiyorsanız başvurunuzu hemen gerçekleştirmek için internet bankacılığı şifresi almanız gerekmektedir.

Keşfet