QNB Finansbank Son Dakika Açıklaması Geldi! TC Kimlik İle 5030 Numarasına Mesaj Atan 40.000 TL Alabilecek

QNB Finansbank üzerinden yapılan açıklama ile birlikte cep telefonu üzerinden mesaj atarak, başvuru yapacak olan kişilere 40000 TL ödeme yapılacağı açıklandı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
QNB Finansbank Son Dakika Açıklaması Geldi! TC Kimlik İle 5030 Numarasına Mesaj Atan 40.000 TL Alabilecek

QNB Finansbank üzerinden yapılan açıklama ile birlikte cep telefonu üzerinden mesaj atarak, başvuru yapacak olan kişilere 40000 TL ödeme yapılacağı açıklandı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler belirli şartları uygun olmaları ile birlikte banka üzerinden hızlı bir şekilde 40000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilecek. Bankalar, yapmış oldukları bu kampanyalarda özellikle kredi kullanacak olan vatandaşlar için sürekli olarak güncel kampanyalar yapmaktadırlar. Ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşlara acil para ihtiyaçları olmaları durumunda bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılarak, işlem yapmaktadırlar. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Finansbank üzerinden sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek SMS kredi alabilirsiniz.

SMS Kredi

qnb-1.jpg

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için 50 30 numarasına mesaj atabilirsiniz. Tc kimlik numaranıza 50 30 numarasına gönderdikten sonra banka değerlendirme sizin kimlik numaranız üzerinden yaparak sonuç verecek, onaylanan tutar kadar kredinin ne kadar olduğu hakkında bilgileri SMS ile sizlere gönderecektir. ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin banka kredi puanı 1200 üzerinde olması durumunda bu banka üzerinden politikalara uygun olarak değerlendirmeye alınmaktadır.

QNB Finansbank Mobil uygulaması üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu nakit kampanyasına katılacak olan vatandaşlar, en düşük faiz oranlarından yararlanarak 3 ay ertelemeli kredi kullanabilir.

Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar ile birlikte emekli olan vatandaşların da başvurularını gerçekleştirerek, onay alabilecekleri bu kredi kampanyalarına katılabilmeleri için banka şubelerinden banka internet sitesi üzerinden ve müşteri hizmetleri numarası üzerinden de başvuru alınmaktadır. Özellikle emekli olan vatandaşlar, emekli maaşlarını bu bankaya taşımaları durumunda yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanarak diğer bankadaki borçlarını da tek bir çatı altında toplayabiliyor.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu, ayrıca size en yakın banka şubesi üzerinden de yapılıyor. Gelir belgesiz olarak kredi kullanabileceğiniz bu banka üzerinden işlemlerinizi yapmak için sadece kimliğiniz yeterli.

Keşfet