Renault Kadjar Fiyatları Dikkat Çekiyor! Tam Tamına 77 Bin TL Fark Var!

Renault Kadjar, kullanıcıları için yeni bir fiyat listesi hazırladı. 2021 ile 2022 model yılları arasındaki fiyat farkı tam olarak 77 bin 600 TL. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenler bir an önce harekete geçmeli çünkü piyasada araç bulmak doğal olarak oldukça zor. Merak edilen tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Renault Kadjar Fiyatları Dikkat Çekiyor! Tam Tamına 77 Bin TL Fark Var!

Türkiye pazarına da hitap ediyor

Dünyanın en popüler üreticilerinden Renault, 2022 fiyat listesini güncelledi. Renault bildiğiniz gibi Türkiye'de sunduğu Megane, Talisman, Zoe, Clio, Captur, Symbol, Koleos, Kadjar gibi modelleriyle gönülleri fetheden bir marka. Otomotiv sektörü pandemi, küresel çip kıtlığı ve Rusya Ukrayna savaşı ve bunların sonuçlarından ciddi şekilde zarar gördü. Fiyatların hızla arttığı otomotiv sektöründe artık düşük maliyetli araç bulmak neredeyse imkansız. C Crossover pazarındaki klişeleri kırmaya çalışan Renault Kadjar, şüphesiz fiyatlar konusunda da detaylı bir çalışma yapıyor. Renault Captur ve Koleos arasında yer alan Kadjar, çekici tasarımıyla Türkiye pazarına da fazlasıyla hitap ediyor.

377afd98d8.jpg

Fiyat farkı tam tamına 77 Bin 600 TL

Kadjar, alüminyum alaşımlı jantları, panoramik cam tavanı, deri döşeme seçenekleri ve ileri sürüş destek sistemleri sayesinde farklı heyecanları yaşamanıza imkan veriyor. Renault, Kadjar'ın yerini alacak araç olan Austral için yeni teaserlar yayınlamış olsa da, Kadjar'ın hatırı sayılır bir takipçi kitlesine sahip olduğunu unutmamak gerekiyor. 2022 Renault Kadjar fiyatları ise Mart ayında belli oldu. 2021 model yılına ait araçlar yılın ilk aylarında hala satılıyordu, ancak şimdi neredeyse tamamen 2022 model yılına dönüldü. İki model yılı arasındaki fiyat farkı 77.600 TL. Renault Kadjar Touch Roof 1.3 Tce 160 hp EDC 2021 model yılında 629.300 TL iken, 2022 model yılında ise 706.900 TL'ye mal oluyor. Ayrıca unutulmaması gereken bir konu da, 2021 ile 2022 model yılları arasında teknolojik ve donanımsal olarak bir fark olmamasıdır.

renault-kadjar-fiyat-listesi-600x381.jpg

Renault

Renault S.A., Fransa merkezli bir otomobil üreticisidir. Otomobiller, tanklar, trenler, uçaklar, kamyonlar, traktörler, motosikletler, bisikletler ve otobüsler dahil olmak üzere çok fazla sayıda çeşitli araçlar üretmektedir. Merkezi Bursa'da bulunan Oyak-Renault ortaklığında ise %51 hisseye sahiptir.

Keşfet