Robert Thurst, ilk karısının ölümüyle ilgili daha fazla cinayet suçlamasıyla karşı karşıya

Robert A. Büyük bir Manhattan emlak imparatorluğunun eski varisi olan ve 40 yıldır bir cinayet ve iki şüpheliden hüküm giyen Thurst, Pazartesi sabahı Stockton, California’daki bir hastanede kalp krizinden öldü.

78 yaşındaki Sn. Thurst, Stockton’daki bir hapishane olan California Health Care Facility’de ömür boyu hapis cezası çekiyordu. Uzun zamandır sırdaşı Susan Berman’ı öldürdüğü için. Muayene için götürüldüğü yakındaki San Joaquin Genel Hastanesinde öldü. Kalp krizi geçirdikten sonra avukatları, doktorların onu hayata döndüremeyeceğini söyledi.

Eylül ayında Los Angeles’ta cinayetten hüküm giydikten kısa bir süre sonra, Mr. Turst’un korona virüsü testi pozitif çıktı ve bir süre solunum cihazına bağlıydı. Avukatları, virüsün sahip olduğu tıbbi sorunların çoğunu daha da kötüleştirdiğini söyledi.

Durst’un avukatı Chip Lewis, “Durst bu sabah Bay California Düzeltme Departmanı’nın gözetimindeyken vefat etti. Ölümünün doğal sebeplerden kaynaklandığını anlıyoruz” dedi.

Bay. Thurst için, ceza yasal hesaptan çok gecikmişti.

İlk karısı Kathy McCormack Thurst, 1982’de gizemli koşullar altında ortadan kayboldu. Kasım ayında, Westchester County, NY, Bölge Savcısı Miriam E. Roga, Bay. itham sanık Bayan cinayetten. Durstin’in ölümü.

READ  NFL baş sağlık görevlisi, son pozitif COVID-19 testi dalgasının ortasında, çoğunun asemptomatik oyunculardan olduğunu söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir