Sadakatsiz Derin’i Yeni Bir Aşka Mı Yelken Açıyor! Şok Eden O Görüntüler

Sadakatsiz dizisinde her hafta izleyicileri şoke etmeyi başaran olaylar yaşanmaya devam ediliyor. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden biri haline gelen ve her hafta çarpıcı konularıyla izleyenleri şaşırtan dizinin en son bölümünde şoke eden görüntüler yaşandı. Derin yeni bir aşka mı yelken açacak? Merak ettikleriniz haberimizde saklı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Sadakatsiz Derin’i Yeni Bir Aşka Mı Yelken Açıyor! Şok Eden O Görüntüler

Çarşamba gününde ekrana gelen hoş görüntüler Derin’in yeni bir aşka yelken mi açacağı sorularını sormamıza neden oldu. Derin’i hayatının kurtarılmasında önemli bir pay sahibi olan Onur, Derin’in bundan sonraki yaşamına dair nasıl bir iz bırakacak olduğu merak konusu. Onur ile Derin arasında yeni bir aşk kıvılcımları olacak mı? Izleyenlerin en çok sorguladığı konulardan biri olmayı başarıyor.

Onur Derin’le Yakınlığını İlerletmek İsteyecek!

Sadakatsiz dizisinde Derin karakteri izleyici açısından da önemli bir karakter olmayı başarıyor. Dizinin yaşanan en son bölümünde ise Derin’in hayatını kurtararak onu şaşırtmayı başaran Onur ön plana çıktı. Onur, Derin karakterinin yaşamında daha da söz hakkı olmak istiyor. Daha da fazla yakın olabilmek içinde elinden ne geliyorsa yapmaya devam edecek.

Derin ilk başlarda Onur’dan asla hoşlanmazken daha sonrasında ise ona karşı olumsuz bakış açısını değiştirmeye de başlamış olacak. Onur’dan her ne kadar ilk etaplarda çok fazla hoşnut olmasa da zamanla ona karşı ne kadar yanlış bir düşünce içerisine girmeye başladığının farkında olacak. Onur ve Derin karakterinin samimi ve yan yana halde olduğunu görerek kıskançlık krizlerine girmek zorunda kalan Volkan ise ne gibi bir hamleler içerisine girecek olduğu da şimdiden sabırsızlanmaya başladığımız bir konu olmayı başarıyor.

Volkan Kıskanmaya Başlıyor!

Volkan Derin’i Onur ile yakın bir halde görmeye başladığı içinde doğal olarak kıskançlık krizine girdi. Kendisine de hakim olamayan Volkan ister istemez farklı bir çıkış kapısı aramaya başlayacak. Derin’in bu yönlerine çok fazla kızmaya başlayan Volkan, jkara kara düşünceler içerisine de girecek. Yeni bölümde ne gibi durumlar bizleri bekliyor, neler olacak Çarşamba günü görmeye başlamış olacağız.

Keşfet