Sadakatsiz Dizisinde Aşk Dedikoduları Artıyor! Cansu Dere Aşk mı Yaşıyor!

Ekranların en çok sevilen dizilerinden birisi olan Sadakatsiz dizisinde ciddi bir haber medyanın gündemine bomba gibi düştü. Cansu Dere, Sadakatsiz dizi setinde aşk yaşadığı ve uzun süredir devam eden bu aşkın sonunda ortaya çıktığı söyleniyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Sadakatsiz Dizisinde Aşk Dedikoduları Artıyor! Cansu Dere Aşk mı Yaşıyor!

Dizide “Asya” karakterini canlandıran Cansu Dere, aynı dizide rol arkadaşı olan ve “Derin” karakterine hayat veren Melis Sezen ile bir fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmıştı. Seren Serengil bu fotoğrafın üzerine “Sen de gözümden düşme istersen, Kocanın metresiyle hatıra fotoğrafı neyin kafası” demiş, bir anda sosyal medyada alay konusu olmuştu.

Cansu Dere ile Caner Cindoruk Arasında Aşk İddiası!

Yaşanan bu olaya dizinini yapım şirketi de dahil olmuş, konuyla ilgili olarak yapmış olduğu paylaşım sosyal medyada alay konusu olmuştu.

Aynı dizi de rol alan iki usta oyuncu Caner Cindoruk ve Cansu Dere’nin arasında ciddi bir yakınlaşma olduğu söyleniyor. İkili bu yakınlaşmanın ardından yeni bir aşka birlikte yelken açtıkları da dedikodular arasında yer aldı. Bunun üzerinde yukarıda bahsettiğimiz olaydan dolayı Sosyal medya’da yorumlar genellikle “Aman Seren duymasın” şeklinde olmuştu.

Cansu Dere uzun süredir aşk hayatını gizliyor ancak güzel oyuncuyla ilgili olarak çok sayıda yorum ortalıkta dolaşıyor. Son olarak dünya şampiyonu eskrimci Miles Chamley-Watson ile güzel oyuncunun aşk yaşadığı birkaç ay önce gündeme düşmüştü. Türkiye’ye çekime gelen eskrimci tanıştığı Cansu Dere ile iki aylık bir aşk yaşamıştı. Ancak bu iddialar hiçbir zaman doğrulanamamıştı.

Rihanna’nın Eski Aşkıyla Aşk Yaşadı

Dünyaca ünlü eskrimci olan eski şampiyon Watson, Türkiye’ye bir çekim için gelmiş. O çekimde rol arkadaşı olan Cansu Dere ile samimi pozları dikkat çekmişti. Yapılan açıklamalarda bu aşkın çok uzun sürmediği de yer almıştı.

Cansu Dere bu seferde gönlünü Caner Cindoruk’a kaptırdığı aktarılıyor. Aşk hayatıyla sürekli gündeme gelmesine rağmen bu konuda hiçbir açıklama yapmayan güzel oyuncunun sonunda bu konuda bir açıklama yapıp yapmayacağı merak ediliyor.

Keşfet