Sevilen Oyuncu Kaderimin Oyunu Dizisine Katıldı!

Cuma akşamları Star TV'de ekrana gelen ve fazlasıyla sevilen Kaderim Oyunu’nun, şimdiden dizinin ikinci sezonunu garantileyen hamlesi diziyi ilk günden beri takip edip sevenleri fazlasıyla sevindirmişti. Tüm detayları en ince ayrıntısına kadar haberimizde bulabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Sevilen Oyuncu Kaderimin Oyunu Dizisine Katıldı!

Başrollerinde Öykü Karayel, Sarp Apak ve Akın Akınözü'nün yer aldığı dizi, kanalı mutlu eden bir gelişme ile ön plana çıktı. Kaderimin Oyunu dizisini sevenler, dizinin ikinci sezon için kaliteli bir şekilde devam edeceğini öğrenince çok mutlu olmuşlardı. Dizinin uluslararası popülaritesi nedeniyle, sadece bu sezonun devamı için değil, aynı zamanda ikinci bir sezon için de hızlı bir anlaşma sağlandı.

Kaderimin Oyunu dizisi 2. Sezonunu da garantiledi

Kaderimin Oyunu dizisinin, son dönemde final yapabileceği iddiaları gelmeye başlamıştı. Fakat alınan bu haber izleyicileri hem şaşırttı hem de fazlasıyla sevindirdi. Kaliteli bir dizinin böyle bir garanti sezon alması da diziyi sevenler için gayet iyi bir durum. Hercai ile tanınan Akın Akınözü'nün dizide başrol oynaması, dizinin uluslararası başarısının ana neden, olarak tahmin ediliyor. Bilindiği üzere Akınözü, Hercai dizisinde Ebru Şahin ile birlikte rol almış ve Miran rolüyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Genç oyuncunun bu diziden hızlı bir şekilde ayrılmasının ardından Kaderimin Oyunu dizisindeki rolü de yerli ve yabancı izleyiciler tarafından beğenilerek izleniyor.

Esengül Aypek Kaderimin Oyunu dizisine dahil oldu

Kaderimin oyunu dizisi, uluslararası geniş bir hayran kitlesine sahip olan Akın Akınözü'nün sayesinde diğer ülkelerde de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bu arada diziye yeni bir isim daha ekleniyor. Dizinin senaryo yazarları, hikayenin tekrarlanan unsurlarının bazılarının yerini alacak yeni karakterler eklemek istiyor. Diziye katılan oyuncu ise Beni Affet ve Beni Bırakma dizilerinden tanıdığımız Esengül Aypek oldu. Sevilen oyuncu, ilk kez dizinin Cuma gecesi yayınlanan 11. bölümünde sahneye çıktı. Zuhal karakterine hayat veren Aypek, olay örgüsünde önemli bir rol oynayacak gibi görünüyor. Final dedikodularının ardından ertesi gün ödül kazanıp, ikinci sezon için sözleşme imzalayan Kaderimin Oyunu dizisinde izleyicileri yeni ve heyecanlı gelişmeler bekliyor. Diziye en son katılan isim Esengül Aypek'in yanı sıra başka isimlerin de ilerleyen günlerde diziye katılma ihtimali var.

Keşfet