Siz Otururken Evinizi Tertemiz Yapacak En İyi Robot Süpürge Tavsiyeleri Sizlerle!

Oturduğunuz yerden evinizin temizlendiğini izlemek harika değil mi? Robot süpürgeler son yıllarda geliştirilmiş en işe yarar teknolojiler arasında kabul edildi. Temizliğin her türlü derdinden kurtulmak isteyenlere bütün bütçelere uygun robot süpürgeleri sıraladık. Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Siz Otururken Evinizi Tertemiz Yapacak En İyi Robot Süpürge Tavsiyeleri Sizlerle!

Temizlik sektöründe devrim niteliğinde bir cihaz: Robot Süpürgeler

Modern çağın en büyük dertlerinden olan temizlik, işten eve geldiğinizde ya da canınız hiç yapmak istemediğinde sizin için de bir çileye dönüşüyor değil mi? Temizlik sektörü hakkında en çok Ar-Ge çalışması yapılan alanlardan biri. Bu çalışmaların teknolojiyle birleşmesiyle sektörde yeni bir çağ başlatma niteliğine sahip robot süpürgelerle karşılaşıyoruz. Son yıllarda sayısı ve kullanımı giderek artmakta. Fiyatları oldukça uygun fiyata düşen ve birçok robot süpürge bulmak mümkün.

collage-38-750x375.jpg

Güçlü ve sessiz: Roborock S7 Robot Süpürge

Roborock S7 Robot Süpürge aslında çift fonksiyona sahip. Yerleri süpürüyor aynı zamanda da siliyor. 2500 Pa güçte 180 dakika boyunca sorunsuz çalışabiliyor. 300 ml su tankı ve 470 ml toz haznesi sayesinde uzun bir süre ilgilenmeseniz bile problemsiz çalışmaya devam edecektir. 67 dB ses seviyesi ile gürültü yapmadan huzurlu bir şekilde temizlik sağlıyor.

Anker Eufy Robovac X8 Robot Süpürge

Anker Eufy Robovac X8 Robot Süpürge 2000 Pa gücünde çalışır. Ayrıca çift fonksiyonlu hizmet verir. Çift fonksiyonlu hizmeti sayesinde yerleri hem süpürüyor hem de siliyor. Çift türbin ayarında çalışma gücü iki katına çıkıyor. 180 dakika kesintisiz çalışan ürün, dakikada 1 metrekare alan temizliyor. Akıllı haritalama özelliği ile katlı mekanlarda da kullanılabiliyor.en-iyi-robot-supurgeler-hangileri.jpg​​​​​​​

Viomi S9 UV Robot Süpürge

5200 mAh bataryaya sahip olan Viomi S9 UV Robot Süpürge, tamamen şarj olduktan sonra 220 dakika boyunca çalışabiliyor ve 2 cm yüksekliğindeki engellerden kolayca atlayabiliyor. 67 dB ses seviyesi ise sessiz bir temizlik sağlıyor.

Yeedi Vac Station Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Süpürge

Yeedi Vac Station Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Süpürge belki de listemizdeki en ilginç ürünlerden bir tanesi çünkü 3 fonksiyona sahip; evi siliyor, süpürüyor ve toz haznesini temizleyebiliyor. 3000 Pa gücünde çalıştığı için temizliği gerçekten harikadır. Mobil uygulaması üzerinden tüm işlemleri uzaktan gerçekleştirebilirsiniz.

jxuuko7brqjcvk16-637142585429232329.jpg​​​​​​​

Mamibot ExVac 680S Smarteye Robot Süpürge

Mamibot ExVac 680S Smarteye Robot Süpürge çift fonksiyonlu olarak geliyor. Yani yerleri hem süpürüyor hem de siliyor. 2600 mAh batarya gücü sayesinde tüm evi ara vermeden temizleyebilir. Ürünün yanında Wi-Fi+U bağlantılı bir kumanda geliyor. Kelimenin tam manasıyla yerinizden kalkmadan tüm evi temizleyebilirsiniz.

Keşfet