Son Yaz Dizisinin Yıldız İsmi Yasak Elma Kadrosuna Dahil Oldu! Çekici Oyuncu “Handan” Karakteriyle Ekranlara Gelecek!

FOX TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma'nın oyuncu kadrosu büyümeye devam ediyor. Son olarak Son Yaz dizisiyle izleyicilerin karşısına çıkan Şebnem Dönmez, Yasak Elma dizisinin kadrosuna katıldı. Detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Son Yaz Dizisinin Yıldız İsmi Yasak Elma Kadrosuna Dahil Oldu! Çekici Oyuncu “Handan” Karakteriyle Ekranlara Gelecek!

Beşinci sezonuyla Fox TV'nin rekor kıran dizisi Yasak Elma, yönetmenliğini Elif Turgay ve Ece Erdek Koçoğlu'nun, senaristliğini ise Melis Civelek ve Zeynep Gür'ün yaptığı fazlası sevilen bir dizi olarak ekranlarda olmaya devam ediyor. Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen, Medyapım imzalı olan ve her bölümüyle izleyenleri kendine hayran bırakmaya devam eden Yasak Elma dizisinde başrolleri paylaşıyor. Her Pazartesi akşamı reyting rekorları kıran sevilen dizi Yasak Elma’dan bir transfer haberi daha geldi.

Yasak Elma Şebnem Dönmez’i bünyesine kattı

Önce Medcezir dizisindeki Asude rolüyle, ardından Son Yaz dizisiyle izleyici karşısına çıkan Şebnem Dönmez, Yasak Elma dizisinin kadrosuna katıldı. Dizide merakla beklenen Handan Kılıç karakterini Şebnem Dönmez canlandıracak. Med Yapım'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Mükemmel bir haberimiz var! Şebnem Dönmez Yasak Elma’da. Sizce Şebnem Dönmez’in hayat vereceği Handan Kılıç karakteri kim?" dedi.

Yasak Elma dizisinin konusu nedir?

Zeynep ve Yıldız, birbirine çok bağlı ama çok zıt karakterli iki kardeştir. Yıldız, sosyetenin kraliçesi Ender Argun ile tanıştığında dünyası alt üst olur. Ender, eşi Halit Argun'dan kurtulmak için Yıldız'ı kullanmaya karar verir ve ona hayatını değiştirecek bir teklifte bulunur. Yıldız'ın hayatında tüm bunlar olurken Alihan Taşdemir, Zeynep'in çalıştığı şirketi satın alır. Alihan ukala, kibirli ve varlıklı bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan arasındaki zıtlıklar zamanla iletişime dönüşür. Fakat Zeynep’in bir konu hakkında fikri yoktur. Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşidir. Yani Yıldız'ın kararı hem kendisini hem de Zeynep'i etkileyecektir.

Son bölümde ne olmuştu?

Yıldız vicdanını dinler ve Kumru ile ne yaşadıysa yaşasın gördüklerini kimseye söylemeyeceğine yemin eder. Ender, Doğan ve Yıldız'ın arasını açmaya çalışırken Yıldız, evde Doğan’a olanları belli etmemeye uğraşır. Ender'in son hamlesi ise, beklenmeyen bir şekilde Kumru'nun hayatında bir dönüm noktası olacaktır.

Keşfet