Suzuki Hibrit Satışlarının Artmasından Memnun Oldu!

Dünya otomotivde giderek elektrikli araçlara doğru ilerlemeye devam ediyor. Avrupa’da satılan her 5 aradan birisi elektrikli araç olması bu konuda ne kadar hızlı bir ilerleme yaşandığını bizlere gösteriyor. Suzuki bu alanda dünyanın en önde gelen firmalarından birisi olmayı başardı. Türkiye pazarında da araç satışına devam eden firma 2021’de ki satış rakamlarıyla dikkat çekti.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Suzuki Hibrit Satışlarının Artmasından Memnun Oldu!

2021 yılında ülkemizde ki toplam satışlarının %90’lık kısmının hibrit olması dikkat çekti. Farklı modeller ile piyasada olan firma yaptığı kampanya ile dikkat çekmiş ve insanların tercih edeceği noktalardan birisi haline gelmişti. “Test Etmeden Bilemezsin” sloganı ile tüm Türkiye’de bu konuda en önemli kampanyalar arasında yer aldı.

Akıllı Hibrit Teknoloji ile Dikkat Çeken Kampanya

İlk olarak kullanıcılarına aracı test atma şansı sunan firma, yakıt maliyetlerinin çok düşük olduğu bu tercih ile insanların hem tasarruf yapabilecekleri hem de performans açısından yüksek olan bu modeli tercih etmesini amaçlamıştı.

Firma 2021 yılında satışta olan tüm modelleri ile test sürüşüne çıkmanıza imkan sağlıyor. Bu modeller arasında B-Hatchback ve SUV modelleri de yer alıyor. Bunun yanında satışları kolaylaştırmak için özel kampanyalı satışlarda sunuluyor.

Suzuki hibrit araçlar konusunda ülkemizin önde gelen markaları arasında yer alıyor. Sizde bu araçlardan almak istiyorsanız firmanın 150 bin TL değerinde 15 ay vade seçeneği ile %0,99 faiz oranıyla sunduğu kampanyayı tercih edebilirsiniz.

suzuki-swift.jpg

2022 Suzuki Fiyat Listesi

Suzuki iki farklı modelini hibrit olarak sizlere sunuyor. Suzuki Swift Hibrit modeli üç farklı donanım seçeneğiyle sunuluyor. Bu araç 83 beygir gücünde, 1.2 MHEV CVL seçeneğine sahip motoruyla dikkat çekiyor. Bu aracı almak isteyenler 394.500 TL ile 402.500 TL arasında bir ödeme yapması gerekiyor.

SUV araç tercihi yapacaklarsa Suzuki Vitara Hibrit modeline yönelebiliyor. Bu model renk seçeneği motor seçeneği ve donanımsal olarak farklı şekillerde sunuluyor. 4*2 ve 4*4 seçeneği, otomatik şanzımanın standart olarak sunulduğu aracın motor gücü standart olarak 129 PS olarak sunuluyor. Bu aracı almak isteyenler 540 bin TL ile 690 bin TL arasında bir ödeme yapması gerekiyor.

Keşfet