TC Kimlik Numarasına 3000 TL ile 20000 TL Arasında Ödemeler Bugün Yatmaya Başladı!

Kimlik numarası üzerinden ödeme almak isteyen vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada 3000 TL ile 20000 TL arasında ödeme yapabiliyorsunuz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
TC Kimlik Numarasına 3000 TL ile 20000 TL Arasında Ödemeler Bugün Yatmaya Başladı!

Kimlik numarası üzerinden ödeme almak isteyen vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada 3000 TL ile 20000 TL arasında ödeme yapabiliyorsunuz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda banka sizlere 36 ay vadeye kadar işlem yapacak ve nakit kredi kullandıracak. Başvuru yapacak olan kişiler, 3 banka üzerinden istedikleri bankayı seçerek kredi kampanyalarına katılarak, politikalara uygun olması durumunda hemen onay alabilir. İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, nakit kredi kullanmak istiyorlarsa, Akbank Denizbank ve Finansbank'ın başlattığı bu kredi kampanyasına katılarak, 3000 TL ile 20000 TL arasında nakit kredi kullanabiliyor. Başvuru yapmak için özellikle banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olan kişilerin değerlendirmeleri alınacak ve ayrıca bireysel müşteri olmanız durumunda sizlere kredi onayı verilecektir. ihtiyacınızın olması durumunda bu bankalar üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, hemen işlemlerinizi yapabiliyorsunuz.

Akbank

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin banka hesapları olması durumunda 444 25 25 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak hemen internet bankacılığı şifresi oluşturması gerekiyor. Oluşturmuş olduğunuz internet bankacılığı şifresiyle birlikte bankanın mobil uygulaması olan Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan başvurunuzu gerçekleştirecek ve onaylanan tutarı, hemen TC kimlik numaranıza göre hesabımıza yatıracaksınız. AkBank 20000 TL kadar vermiş olduğu kredilerde 36 ay vadeye kadar size ödeme tablosu oluşturma imkanı sunmaktadır.

nakit-para-2.jpg

QNB Finansbank

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler kendi kimlik numaralarını kendi cep telefonların mesaj kısmına girerek, 50 30 numarasına göndermeleri durumunda başvurularını hemen yapabileceklerdir. Değerlendirmeye alacak olan krediler, TC kimlik numarasına göre verilecek, 50 30 numarasında atılan mesaj sonucunda kredinizi hemen kullanabileceksiniz. Ayrıca banka mobil uygulaması üzerinden de kredi kullanabiliyorsunuz.

Denizbank

Denizbank üzerinden yapılan bu kampanyada 3000 TL ile 20000 TL arasında kişilerin TC kimlik numaraları üzerinden verilecek olan kredilerde banka müşterisi olan kişilere öncelik tanımaktadır. Denizbank, mobil uygulaması kullanıyorsanız başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim boşluk TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı 32 80 numarasına göndererek de kredi başvurusunda bulunmanız mümkün olmaktadır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda banka şubeleri üzerinden veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirerek, bu bankanın yapmış olduğu düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak TC kimlik numaran üzerinden sonuç alabilirsiniz.

Keşfet