TC Kimlik numarasına göre nakit alacaklara önemli duyuru! 15.000 TL ödeme verilecek!

TC Kimlik numarasına göre nakit alacaklara önemli duyuru! 15.000 TL ödeme verilecek! Bankalardan hemen işlemlerinizi yaparak 36 ay vadeye kadar kredi alacaksınız! İşte detaylar...

Yayınlanma:
Güncelleme:
TC Kimlik numarasına göre nakit alacaklara önemli duyuru! 15.000 TL ödeme verilecek!

TC Kimlik numarasına göre nakit alacaklara önemli duyuru! 15.000 TL ödeme verilecek! Tc kimlik numarası üzerinden 15 bin TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek, 36 ay vadeye kadar işlemlerini Yapı Kredi Bankası ve Akbank üzerinden yapabilecekler. Yapı Kredi Bankası ve Akbank üzerinden başvurusunu gerçekleştirecek olan kişilere kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte 15 bin TL'ye kadar ödeme verileceği açıklandı. 2 özel bankanın başlatmış olduğu bu kredi kampanyasında kredi puanı 1400 ve üzerinde olan kişilerin başvurularını cep telefonları üzerinden SMS atarak da yapabilecekleri söylendi.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlara, Akbank üzerinden işlem yapmak istiyorlarsa, kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasını 44 25 numarasına göndermesi yeterlidir. 44 11 numarasına, Bireysel yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakıp, güncel aylık gelirinizi de yazarak gönderirseniz bu kredi kampanyası, Yapı Kredi Bankası tarafından sizlere sunulan bir kampanya olmaktadır.

pandemi-sosyal-yardim-kapsam-disi-ne-demek.jpg

Her iki banka üzerinden de yapılan kredi başvuruları sonrasında onay alan vatandaşlar, en yakın banka şubesine, SMS ile birlikte giderek kredi kullanabilmektedirler. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda, Yapı Kredi Bankası ve Akbank üzerinden düşük faiz oranları ile birlikte kredi onayı alabilmektedirler.

Akbank ve Yapı Kredi Bankası, sadece SMS ile değil, mobil uygulama üzerinden de vatandaşlarına internet bankacılığı kredisi imkanı sunmaktadır. Banka şubelerine giderek işlem yapacak olan kişiler cep telefonları üzerinden mobil uygulamalarını indirerek kendi hesapları aracılığı ile almış oldukları internet şifresiyle birlikte giriş yapabilir, buradan hem bankacılık işlemlerini, hem de kredi işlemlerini takip edebilir. Mobil uygulama üzerinden yapılacak olan kredi başvurusu ile birlikte kredi onayı alacak olan kişilerin banka şubelerine gitmeden mobil uygulamalar üzerinden kredileri kendi hesaplarına yatmaktadır.

Keşfet