Tefal Robot Süpürgede Dev İndirim! Bu Fiyatı Duyan 2 Tane Alacak

Tefal robot süpürgelerde büyük indirim var. Yüzde 30’a varan indirimler ile birlikte fiyatlar iyice düştü. Satın almak isteyenler için bu fırsat tam anlamıyla kaçmaz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Tefal Robot Süpürgede Dev İndirim! Bu Fiyatı Duyan 2 Tane Alacak

İnsanlar artık eskisine oranla çok daha yoğun bir şekilde çalışıyor ve işten eve döndüklerinde temizlik yapmak istemiyor. Bu nedenle de üretici firmalar bu alanda insanların işlerini kolaylaştırıyor Tefal robot süpürge sayesinde işten geldikten sonra temizlik ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Robot süpürge sizin yerinize evi temizleyebilir ve bunu oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir. Bundan 20 yıl sene önce hayal bile edemeyeceğimiz teknolojilerin tamamını şu anda aktif olarak yaşıyor ve kullanıyoruz. Eğer Evde siz de temizlik yapmak istemiyor ve yoğun bir çalışma hayatına sahipseniz robot süpürgeler kesinlikle bu işte size yardımcı olacaktır.

eafca9e8-edde-4c04-93f2-b9308d118047-size770x770-cropcenter.jpg

500 bin robot süpürge satıldı

Robot süpürgeleri artık ülkemizde de çok daha popüler hale geldi 2021 yılından bu yana aşırı şekilde popüler olan Tefal robot süpürge Türkiye'de 500 bin adet sattı.

Şimdilerde ise bu ürüne harika bir indirim geldi kaçırmak istemeyenler elini çabuk tutmak durumunda sadece stoklu sınırda miktarda satışa sunuluyor. Özellikle KDV indirimi ve %30’ a varan indirimlerle birlikte almak isteyen vatandaşlara kredi kartına taksit seçenekleri de sunuluyor. Tefal robot süpürgeleri de pazar yerlerinde faal olarak satılmaya devam ediyor.

Tefal Robot Süpürge Teknik Özellikleri

Artık çok sayıda robot süpürge üretimi gerçekleştiriliyor ve insanların hayatını kolaylaştırıyor. Tefal robot süpürge diğerlerinden ayıran birkaç özellik bulunuyor.

tefal-rg7675-x-plorer-serie-75-mop-ozellikli-akilli-robot-supurge-2-ai7b5q-500.jpg​​​​​​​

Bunlardan ilki haritalama sistemidir. Çoklu haritalama özelliği sayesinde Tefal robot süpürge eşyaları konumu değiştirilse bile ya da farklı eve süpürgenin götürme ihtimali olsa bile çoklu haritalama sayesinde birden fazla evde kullanılabiliyor. Eşyalarınızın konumunu öğrenebilir ve bu sayede çok daha aktif bir şekilde çalışabilir.

Özellikle evinde evcil hayvan besleyen kişiler için ise Tefal robot süpürgenin çok verimli olacağını söyleyebiliriz. Hayvan türlerine karşı daha güçlü bir filtreleme sistemi ile çalıştığını kedi ve köpek tüyleri ne karşı ne yapması gerektiğini oldukça iyi bilen Tefal süpürge kesinlikle kaliteli bir şekilde temizlik yapmaktadır. Tefal robot süpürge fiyatlarının 7500 lira 10 bin lira arasında değiştiğini yarar var.

Keşfet